Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma (10. dpo-n) negatívat...

Ha ma (10. dpo-n) negatívat teszteltem 10-es erősségű (amazon) és 25-ös erősségű (facelle) teszttel is, akkor mikor érdemes legközelebb tesztelnem?

Figyelt kérdés
10.09-re nem várom.
2013. okt. 5. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
10-én, ha nem jött meg.
2013. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A teszt legkorábban ovu után 14. napon mutat valamit. (a megtermékenyített petesejt 5-7 napig csak vándorol a méh felé, újabb 5-7 napig beágyazódik a méh be és ekkor kezd annyi HCG lenni, hogy azt teszt kitudja mutatni) Teljesen fölösleges az előtt tesztelned, hogy nem maradt ki a mensid. Nekem 10-es teszt még akkor sem mutatott semmit mikor aznapra vártam a mensimet, 25-ös teszt pedig már látható 2 csíkos lett, jelenleg 34 hetes a pocaklakóm.
2013. okt. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves második! Neked mikor és milyen típusú teszt lett először pozitív?


Köszönöm válaszaitokat. Nagyon nehéz kivárni a tizedikét...

2013. okt. 5. 08:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Két terhességem volt, az első nem maradt meg. Az elsővel már 10dpo-n teszteltem én is de akkor még semmi nem volt, aztán kb. 12. dpo-n Xepil teszt 2 csíkos lett, de csak úgy, hogy az ablakhoz tettem és átlátszott, de pirosas második csík volt rajta 25-ös teszt. Aztán a nem várt napján Gabriellt 25-ös csináltam az halvány de látható 2 csíkos volt, aztán lilly a nem várt után egy héttel 25-ös ugyan olyan halvány két csíkos volt mint a Gabriell. Aztán 6 hetesen voltunk dokinál akkor még volt szíve a babának, majd 3 nap múlva megjött a mensim és elment a baba. Másodikkal aznap teszteltem mikor vártam a mensimet csináltam 10-es tesztet az nem mutatott semmit és ha jól emlékszem Gabriell volt az is. Aztán mentünk este koncertre és még mindig nem jött meg ezért 25-ös Xepil csináltam és az látható 2 csíkos volt. A két baba között próbálkoztam jós teszttel is (ovu teszttel) hónap vége felé és az erős 2 csíkos lett, de aztán még is meg jött időre a mensim így nekem az nem vált be. Ovutesztből rossmannosat csináltam.
2013. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy mindent reggel csináltam, kivéve a az utolsó 25-ös X-epilt a koncert előtt tehát délután csináltam, még is az lett szép erős 2 csíkos.
2013. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is sokszor csináltam korai tesztelést, de felesleges :( Elvétve szokott pozitív lenni. Nálam mindkét terhességemnél a 15. dpo.-n lett egyértelműen, de halványan pozitív. Én megvárnám, ha biztosra akarsz menni, de tudom, hogy ilyenkor még az órák is döcögnek!
2013. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!