Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúrások a méh baloldalán,...

Szúrások a méh baloldalán, mintha beszorult volna a levegő és belenyilallna párszor. Ilyen érzést mi okozhat? 1 héttel a nemvárt előtt kezd. ,3-4 napja+mensi szerű, de enyhébb nyomás-görcsös érzések. Ha nem beágyazódás, akkor mitől lehet még? Ciszta?

Figyelt kérdés
Sok kérdés van itt hasszúrkáról, meg mindjárt megjön érzésről, csak olyan nehéz körülírni egy fájdalmat, ezért lennék rá kiváncsi, h ilyen jellegűt érzett-e vki és mit jelentett, mensit vagy beágyazódást? (csak azért volna jó idő előtt sejteni, mert pont az esedékes mensikor utazunk el 2 hétre, és nehogy vmi gáz legyen)A mellem is fáj, meg néha az egyikbe szintén belenyilall. ja és ez volt a 2. clostis ciklusom, attól is lehet esetleg?

#ciklus #ciszta #Closty #mellfájdalom #Béágyazodás #szúrás a méhben #szúrás a mellben
2013. okt. 5. 10:44
 1/3 A kérdező kommentje:

csak azért bizakodom, mert ált uott fáj (amikor konkrétan szúr) amúgy meg csak úgy érzem, mint mensi előtt

írjatok már légyszi, annyira szívesen hallanék véleményeket

2013. okt. 5. 16:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia:)én is éppen így vagyok mint most te.Én holnapra nem várom a menszim.Sokszor szúrkál hol a bal hol a jobb oldali petefészkem.1 éve szeretnénk babát de én nem merek bizakodni,mert mindig csalódás a vége.Tavaly augusztusban 5 hetesen elvetéltem,de akkor konkrétan éreztem a beágyazódást.Érezem a méhem körül enyhe csipkelődő szúrkáló érzést és éreztem hogy zajlik odabent valami.De nem feltétlen érezhető minden terhességnél.Pl az elsőnél a 8 héten esett be hogy elmaradt 2 menszim:)és semmi tünetem nem volt.Írd meg majd hogy mi lett veled:)Legyen szép napod!
2013. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is drukkolok neked, te is írj mindenképp, főleg, h te előrébb jársz akkor a ciklusban, szal hamarabb tudni fogod. Nekem még mindig van bőven idő szerdáig.. Annyiból érzek mást mint te, h nekem mintha mindig ugyanott szúrna. A méhem bal alsó "sarkában". Szóval már nem a petefészeknél fáj (az csak a 21.napon volt, az is bal o.), hanem kpen a méhemben és azon belül mindig egy ponton. Stzed ez bíztató? Mert nem tudok másra gondolni csak beágyazódásra vagy cisztára-. Különben még mi okozhatna ilyet? (azt tudom vannak kis cisztáim (PCO), de miért csak az egyik szúrna vagy ez egy még mindig kiszaadulni próbáló tüsző lenne?
2013. okt. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!