Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ! Ha valaki tud segitsen már...

Natika91 kérdése:

! Ha valaki tud segitsen már a férjemmel 2éve vagyok eggyütt És nem esem teherbe most is több mint két hetet késett és erre megjött! Valaki tud nekem ajánlani valamit amitől teherbeesnék hamar?!

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudok ajánlani.Méghozzá orvost.Tök felesleges csodaszerekkel teákkal probálkozni egy alapos orvosi vizsgálat nélkül.
2013. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
orvos....meglepő h még nem voltatok....
2013. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Orvos. Lehetőleg szakember. Először nőgyógyász, ott látják, ha van valami szervi eltérés, ami gátat szabhat a teherbeesésnek (ciszta, mióma, akármi). Aztán endokrinológus, hogy megnézzék a hormonjaidat is. Nem ajánlom a házi praktikákat, többnyire csak az idő telik velük.
2013. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 év után már érdemes elmenni orvoshoz, mert ha mindkét fél egészséges és rendszeresek a szeretkezések, akkor 1 év alatt "illik" teherbeesni. 2 év után pedig mindenképpen!
2013. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első négy válaszoló megadta a választ.Csoda hogy eddig bírtad....
2013. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Először is vizsgáltassátok ki Magatokat.Ne stresszeljetek, figyeljetek oda az egészséges táplálkozásra, életmódra. Érdemes egy tisztítást, méregtelenítést csinálnotok, majd feltőlteni a szevezeteteket természetes alapú vitaminokkal, ásványokkal.A párodnak a spermaszám szaporításhoz különösen szelén és a maca kivonat hasznos.Ezekkel sok jó tapasztalat van. Sok sikert!
2013. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Sajnos mindig csalodom mert szokott késni heteket és akkor màr azt hiszem hogy terhes vagyok de mindig csalodom. Elkezdtem szedni màr kb.5-6napja ezt a méhoempőt hàtha sikerül! Annyira szeretnénk màr babàt!
2014. jan. 23. 11:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Én jàrok nőgyogyàszhoz semmit nem mond csak annyit probàlkozzunk töb pozba csinàlni:)))) De semmi!jah és hozzà kell tennem hogy tulsulyos vagyok! Lehet ezért esem nehezebben teherbe! :(
2014. jan. 23. 11:14
 9/9 anonim ***** válasza:

az összes válaszoló megírta, hogy mit csinálj. NŐGYÓGYÁSZ-ha 2 év után ez nem foglalkozik veled, csak annyit mond, hogy gyakrabban meg máshogy szexeljetek, akkor KERESS OLYAT AKI SEGIT, és ENDOKRINOLÓGIAI KIVIZSGÁLÁS- a túlsúlyod miatt főleg indokolt, simán lehet, hogy PCOS vagy IR, esetleg egyéb hormonprobléma áll az eddigi sikertelenség hátterében. Annak meg annyi a méhpempő, mint halottnak a csók.

Tessék magad összeszedni, és nem a csodát várni...

2014. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!