Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki igazodik ki ezen a nagyon...

Ki igazodik ki ezen a nagyon ronda és értelmetlen görbén? Kielemeznétek? Mert Én nem.

Figyelt kérdés

[link]

Múlt héten influenzás voltam, valószínűleg attól volt az az óriási felugrás. Hétvégén irtó sok tojcsis nyákom volt. Péntekre nem várom.


2009. nov. 9. 09:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és még ma is nagyon sok tojcsim van.
2009. nov. 9. 10:04
 2/7 anonim ***** válasza:

A hőmérséklet alapján ebben a ciklusban vagy nincs peteérésed, de minden esetre biztonsággal nem elemezhető ki. Babás szerintem sajnos nem vagy.

Viszont ha nem volt peteérésed (ami betegség esetén gyakran kitolódik), akkor az azt jelenti, hogy most folyamatosan termékenynek számítasz, bármikor kilökődhet az a pete, szóval néhány naponta érdemes együtt lenni. (Akkor valószínű, amikor a hőd úgy felmegy, hogy az értéket megelőző hat napon alacsonyabb volt nála. Viszont ha még mindig beteg vagy, akkor nem megbízható a hőmérsékleti érték.)

2009. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és most akkor mikorra ne várjam?
2009. nov. 9. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben a ciklusban várhatóan meg fog jönni, nem tudom, h kb. hány naposak a ciklusaid, de ennek megfelelően, gondolom néhány nap múlva. Viszont ahogy írtam, most akármikor lehet tüszőrepedésed, akár a vérzés alatt/vége felé, szóval mérd a hődet, és amikor magasabb lesz egy érték, mint az őt megelőző hat napon, akkor legyetek együtt aznap.Innentől ugyanúgy megy minden, mint "rendesen", ha sikerül a megtermékenyülés és a beágyazódás is, akkor utána már nem fog megjönni...

Gyógyulj meg és sok sikert!

2009. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már a így alakulta:

[link]

És már tök rétóta van tojcsis nyákom. Mitől?

Kérlek Titeket, minél többen válaszoljatok.

Köszi!

2009. nov. 11. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hőd és a nyák alapján még csak most lesz ovud. Talán a betegség miatt tolódott ki ennyire. Legyetek együtt minél többször!:)
2009. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huh, köszi, gondolod, hogy tényleg az influenza zavart be ennyire? Én már nagyon megijedtem, mert volt aki azt írta, hogy ez tipikus PCO-s görbe.
2009. nov. 11. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!