Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyolcnapos késéssel megjött,...

Nyolcnapos késéssel megjött, viszont az utolsó héten minden terhességi tünetet produkáltam /mellnövekedés, gyakori pisilés, hányinger, és megváltozott az izlésem/, milehet ez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy baba volt, csak nem tudott maradni.


Ha így van, akkor egy terhességi teszt talán még pozitívat mutatna, mert a HCG hormon még a szervezetedben lenne. De egy hét múlva már megint negatív lenne a teszt. Te döntöd el, hogy tesztelsz-e.

2009. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött, akkor valószínűleg nincs baba. Ha gyengébb volt a vérzésed, mint általában, csinálj egy tesztet!
2009. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azota elmult kétnapután, mintha nemis lett volna meg. Még várok egy kicsit, vagy tesztelek vagy dokizok.
2009. nov. 11. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,de én teszteltem is. Nálam nem maradt meg a baba,ezért jött meg...:(
2009. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most teszteztem,sajna negativat mutatott.
2009. nov. 11. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!