Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Aktus augusztus végén (védekezés óvszerrel, nem ellenőriztük, hogy megsérült-e, de a párom nem bennem ment el) szeptember végén a vártkor megjött a menstruációm, ugyanolyan mennyiség, szín, intenzitás, tünetek stb... most szerdán lesz a 6. hét ami eltelt aktus óta, de elég fáradékony vagyok, (minden nap fél 6-kor kelek, bejárós vagyok és déltuán 4-re esek haza) meg néha olyan érzés van a hasamban, mintha felfáztam volna, de nem erős érzés, néha olyan mintha csak beképzelném... következő mensinek csak hónap végén kell megjönnie. Nagyon nagyon parázok az esetleges terhességtől. Más tünetem nincs. Szerintetek?
2013. okt. 7. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Mitől lennél terhes?


Miért feküdtél le vele, ha még nem álltál rá készen? (Augusztus óta nem voltatok együtt, védekeztetek, nem benned ment el és a sulikezdéssel járó fáradtságot egy esetleges terhességnek tulajdonítod.)

2013. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom, eléggé parázós vagyok,túlságosan is,egyszerűen folyton ez a gondolat hasít belém, a legrosszabb dolog,amit el tudok képzelni... szóval akkor még ha előváladék került is belém,de a mensim megszokott volt,akkor szinte elképzelhetetlen, igaz? azért köszi a gyors választ :-)
2013. okt. 7. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, szinte elképzelhetetlen.

Hogy megnyugodj teljesen, vegyél egy tesztet a dm-ben, pár száz forintért lehet venni!

2013. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, tuti nem vagy terhes! :)
2013. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!