Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug 10. -én volt utoljára...

Rainbow2013 kérdése:

Aug 10. -én volt utoljára menzim,20-án és 27-én együtt voltunk védekezés nélkül a parommal, azóta nem jött meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Csináltam 6tesztet mind negatív, tapintas alapján a doki szerint nincs baba, de uh-t pozitív teszt hiányában nem csinált. Kedden megyek magán dokihoz de addig is aggódok, hogy mi lehet. (menzim rendszertelen) Én úgy vettem észre, hogy kerekedik és nő a hasam ez inkább tény. 4napja verzik az orrom, nyalkas színtelen, szagtalan folyasom van 2hete, néha érzékeny a cicim, többet alszom, alig-alig eszek, de van olyan amikor nagyon megkívánok valamit. Sok folyadékot iszok és a szám és az orr nyalkahartyam ki van szaradva.

Szerintetek lehetek bbabas ennyi negatív teszt után????? A doki szerint tévedhet a teszt, úgy hogy nem tudom összetenni a kepet... :((((



2013. okt. 6. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el dokihoz, mert ha rendszertelen amúgyis a menzeszed, nem árt, ha "megnéz"
2013. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De előtte mennyire volt rendszertelen?

Mert ha két hónapja nem jött meg, azért az

is kicsit furcsa

2013. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha 28napos ciklust számoltam az nem jött be mert inkább 40naponta volt meg és emiatt gondoltam rendszertelennek
2013. okt. 6. 15:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy csak kimaradt egy havi? Vagy ennyi tünet mellett a tesztek tévedtek?
2013. okt. 6. 15:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma délután a 7.tesztem halvány pozitív lett rá pár percre csináltam még egyet az negatív lett. tehát 7negatív és egy pozitív teszt! Most akkor mi van???? Holnap megyek dokihoz, de már nagyon nem tudom mi van velem.. a hasam meg csak nő és nő!
2013. okt. 7. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!