Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 feletti éhgyomri inzulin...

10 feletti éhgyomri inzulin értékkel sikerült valakinek teherbe esni? Nekem sajnos ez ala nem megy annak ellenére hogy mindent betartok, megy a 3as kezelés, mar volt többször gyógyszer csere, jó endokrinológus, stb.

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Teherbe lehet esni. Nekem annak idején 20 felett volt, mégis teherbe estem, nemsokára 5 éves lesz.

Azért nem ártana tudni a többi értékedet is. Rendszeresen ellenőriznek? Van normális ciklusod?

2013. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy biztato valaszt irtal. Igen, persze, rendszeresen ellenorizve vagyok, 2 es fel eve tartom a harmas kezelest, tenyleg mindent betartok es max annyit ertem el hogy 20 feletti ehgyomri inzulinom lement min 11- re. Ciklusaim mindig rendben, van peteeresem. Jelenleg lombikozunk es nagyon bizok a sikerben.
2013. okt. 8. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!