Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 3 nappal...

Nem várt előtt 3 nappal digitális clearblue negatív, predictor early nagyon halvány pozitív. Melyiknek higyjek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 07:18
 1/10 anonim ***** válasza:
a predictroról,azt olvastam itt,hogy sokszor mutat álpozitívot.
2013. okt. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Várd meg a nem várt első napját.

Mi értelme van idő előtt tesztelni és bizonytalankodni az eredményben? 3 napon mi múlik?

2013. okt. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Predictornak ne nagyon! :S Nekem is mutatott fals pozit!
2013. okt. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az első teszt nem teljesen egyértelmű sokszor, a masodik meg egy rakás s...r! Vegyel egy normális tesztet a dm-be.
2013. okt. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az amazon (ami elvileg 10-es érzékenységú, tehát érzékenyebb a predictornál) ugyanekkor negatív.
2013. okt. 8. 09:40
 6/10 A kérdező kommentje:
és én is rengeteg fals pozitívat olvastam a predictorról, így legjobb lesz ha azt örökre elfelejtem.
2013. okt. 8. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt és baba lett. De ez én vagyok, nálad lehet, hogy másként alakul. Ami egyébként egyértelműen pozitívat mutatott a nemvárt napján az az X-epil volt.
2013. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az xepil tenyyleg jo. Nem draga, 2 db van benne. Nekem amikor nem voltam terhes akkor negativat,es mikor megtortent a csoda, akkor pozitivat mutatott, tehat nem csapott be. :) Drukkolok.
2013. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma és tegnap is negatív clearblue-k, engem a predictor nagyon átvert, senkinek nem ajánlom és ha tényleg megjön, fogok írni a teszt gyártójának, mert okoztak egy nap gyomorgörcsöt nekem.
2013. okt. 10. 14:20
 10/10 A kérdező kommentje:
nos nekem megjött, úgyhogy a predictort SOHA SENKINEK NEM AJÁNLOM!
2013. okt. 11. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!