Lehet igy terhesseg?

Figyelt kérdés
7en kellett volna megjonnie, de nem jott, meg ma 8an sem es csak nem is gorcsolok vagy puffadok mint szoktam..szaraznak veszem eszre a huvelyemet..ami nalam nem annyira megszokott,4en este majd 5en delutan vettem eszre hogy gorcsolgetek enyhen rovidebb ideig,de verzes nem volt, lehet igy is beagyazodas 2-3nappal nem vart elott..tesztet meg nem csinaltam mert szerintem korai..de kimondottan nyugodt vagyok, nem feszult mint mensi elotti idoszakban altalaban,nemvart ota szinte minden oraban pisilek normal vizelet mennyiseget, szoval nem csip nem csak inger nem faj, hanem rendesz vizelet,csak szine nincs :) ..mast viszont nem veszek eszre..szeptember 9en jott meg utoljara, 21-22en lehetett az ovu,2szer voltunk egyutt 22en megszakitassal..szerintetek?vagy mikor teszteljek?

2013. okt. 8. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pont így éreztem magam a mensi előtt... ami aztán nem jött meg :) Szerintem tesztelj egyet. Tök kíváncsi vagyok:))
2013. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ma esti nega, de kellene egy reggelit, mert orankent pisilok nem sok hormon maradhat a vizeletben.. :)
2013. okt. 8. 19:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo, baba volt a dologban??ha igen hany napos kesesnel lett pozitiv a teszted?
2013. okt. 9. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!