Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat terhesség alatt,...

Előfordulhat terhesség alatt, hogy ugyanúgy megjelenik havonta a menzesz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rendes vérzésről van szó, tehát mennyiségileg és hosszra is olyan, amilyen szokott, akkor az illető nem terhes.

Ha rövidebb ideig tart és mennyiségileg sem sok, sőt inkább barnás folyás jellemzi, mint vérzés, olyan előfordulhat akár terhesség alatt is.

2013. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azért tettem a kérdést, mert a barátnőmmel szakítófélbe vagyok. És sajnos ezzel próbál kétségek között tartani folyamatosan.
2013. okt. 7. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen aranyos...de miért nem veszel egy tesztet neki, és meg mondod hogy csinálja meg előtted. És akkor rá fogsz jönni egyből hogy etet e, vagy sem...ha 2 csíkos, akkor terhes. Ha 1 csíkos akkor nem terhes. Ez a legtutibb módja. Azért írtam hogy együtt csináljátok meg, mert egy ismerősöm így verte át a pasiját...kért egy tesztet kölcsön egyik terhes ismerősétől, és azt mutatta meg...ezt így elkerülheted....
2013. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy csináljunk tesztet, és tiltakozott ellene. Természetesen erre is van kifogása. De azt hiszem már nem is érdekel, őszintén megérdemelné hogy valaki jól seggbe rúgja. Nem értem miért ilyen piszok velem minden nő, akivel dolgom akadt idáig.
2013. okt. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!