Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tipikus terhességi tünetek...

A tipikus terhességi tünetek mellett lehet tünet a sok folyadék melletti nagyon sárga pisi, nem múló hámlás az orromon, illetve délutáni teszt kimutathat terhességet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet, nekem is sötétsárga volt a pisim az elején

a hormonális változás miatt lehet szárazabb a bőr, ez magyarázza a hámlást

délutáni teszt is kimutathatja, ha már elég idős hozzá a terhesség

mikor kellett volna megjönnie?

2013. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt én is észrevettem magamon, rengeteget iszom és elég sárga a vizeletem. Illetve az én orrom is hámlik (bár sokat fújom mostanában) meg az államon volt egy hámló folt amit furának találtam... De lehet már bebeszélek magamnak mindenféle tünetet. Mióta késik neked?
2013. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este nagyon halvány pozitív lett.:) Most akkor terhes vagyok?
2013. okt. 9. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű! :) Azért most reggel csinálhatsz egy másik tesztet! Gratulálok! Amúgy mióta késik neked! Nekem 2 nap van még a nemvártig,a sötét vizelet elmúlt (2 napig volt csak) viszont a cicim majd leszakad, de ez mensi előtt is szokott lenni! Majd írj, hogy erősödött e a teszted! :)
2013. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!