Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7 napja délutáni, esti...

6-7 napja délutáni, esti hányinger, nagy fáradtság.19-re nem várom.40 napos ciklusaim vannak. Teszt ma este negatív. Akár terhesség is lehet ennek ellenére?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. szept. 8. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden korai!Ha 19-re nemvárod,az még 10 nap.A tünetekhez is korai,az esti teszthez pedig még inkább.Reggeli első vizeletből érdemes tesztelni még nemvárt után is,nemhogy előtte.A 40 napos ciklus nagyon hosszú,mondtad ezt orvosnak?
2013. szept. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. Nekem mindig is ilyen hosszú ciklusaim voltak. Nőgyógyászatilag, hormonügyileg egészséges vagyok. Akkor megvárom 19.-ét. :)
2013. szept. 9. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetsz terhes is, de a szokásos terhességi tüneteket, mint a hányingert a megemelkedett hormonszint okozza és mivel még a teszted negatív, ezért nem valószínű, hogy a terhesség miatt lenne hányingered,vagy lennél fáradt. Ennek ellenére remélem 19.-e körül pozitív lesz már az a teszt. Tudom mennyire nehéz kivárni, de utólag visszagondolva nagyon izgalmas szakasza volt az életemnek, mikor vártam, hogy végre pozitív legyen a teszt. :)Kívánok minden jót!
2013. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!