Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermavizsgálatot hol csinálna...

Spermavizsgálatot hol csinálnak Borsod megyében, ami OEP által támogatott?

Figyelt kérdés

Spermavizsgálatot szeretnénk a férjemnél csináltatni, és utána érdeklődtem van olyan hely, ahol TAJ-kártya támogatott. Szeretnék érdeklődni, hogy van-e esetleg olyan aki tudna nekem segiteni, hogy hol, melyik kórházban csinálják ezt?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 9. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
ahol van meddőségi kezelés ott mindneképp csinálnak, de urológiai vagy andrologiai osztályon is lehet kérni. Urológia bármelyik kórházban vagy sztk szakrendelésen van.
2013. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is és barátnőmék is utánaérdeklődtek, mert én is úgy tudtam, van TB támogatott, erre azt állította a doki, hogy Miskolcon nincs ingyenes spermavizsgálat.

Végül barátnőmék kifizették az összeget (ha jól emlékszem 6 ezret kért a pasas), mi nem mentünk el, végül nem volt rá szükség.

2013. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egesz délelőtt csak telefonálgattam, eddig arra jutottam, hogy Miskolcon nem csinálnak csak magánrendelésen, ahol fizetni kell kb 7-8e ft-ba kerül. Felhívtam a Debreceni Kórházat ott azt mondták csinálnak TB alapon ilyen vizsgálatot, csak nődoki vagy háziorvos által irt beutalót vigyünk magunkal, ott helyben megtudjuk az eredményt is.

Nektek ezzel a kórházzal kapcsolatban van tapasztalatok?

2013. okt. 9. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Megyei kórházakban, az urológián csinálnak ingyenes spermavizsgálatot. Némelyik SZTK-ban is.

Beutaló nem kell, viszont ketten kell menni, mert van konzultáció. Mi hónap végén megyünk mert 3 éve nem sikerül a baba.

2013. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: A miskolci Megyeiben sajnos nem csinálnak.

Tudom, nekünk is ki kellett fizetni nyáron.

2013. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!