Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti elhiszitek, hogy valaki...

Ti elhiszitek, hogy valaki otthon, fecskendő által teherbe esik? (ugye ebbe szívja fel az anyagot). Olvastam erről, érdekelne a véleményetek! Olyané is aki már kipróbálta esetleg. Nem tudom elhinni, hogy működik.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez lehetséges. Ha melegen tartja, 2 órán belül bejuttatja a spermát a hüvelyébe, akkor az szinte ugyan olyan, mintha maga a pénisz lövellt volna hüvelybe.
2013. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. elmondom én az ellenérvemet: én úgy gondolom, hogy maga a felszívás és a belövelés károsíthatja, roncsolhatja a spermát...bár az igaz, hogy talán nem az összeset, mivel rengetegről beszélhetünk...nem tudom!
2013. ápr. 19. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges.
2013. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Erre a kérdezőre gondolsz aki ezeket a kérdéseket tette fel?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szerintem nagyon hibbant, elmeháborodott lehet az a nő, aki ilyenre képes.

2013. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam, mert valóban sok ilyen kérdést lehet itt olvasni....kíváncsi lennék mások véleményére is.
2013. ápr. 19. 19:28
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
figyu! komolyan segítséged van szakemberre, menj el pszichológushoz! sok embernek van sok beteg gondolata, most ez neked is ilyen, nem szégyen, tessék elmenni!
2013. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt a tévében egy nő, aki börtönben volt és halálbüntetés várt rá. De megtudta, ha valahogy teherbe esne és a börtönben szülne, akkor nem végeznék ki. Egy börtönőr adott neki spermát és egy fecskendővel termékenyítette meg magát sikerrel és természetesen nem végezték ki.
2013. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Steril fecskendővel nem károsodik a spermium. Mikroszkopikus méretűek, egyszerre több ezer átfér a fecskendő szívó részén.

A spermák levegőn néhány órát életben maradnak, a meleg pedig kifejezetten ártalmas nekik, tehát nem kell melegen tartani. A férfiak leghidegebb része a lefagyott lábukon kívül a herezacskójuk. :)

Elviekben lehetséges, ez, gyakorlatban nagyon kevés sikerrel jár sajnos.

Volt kolléganőmék próbálkoztak vele. Volt jó néhány lombikja és már nem volt pénzük. Ismerős adott spermát és otthon próbálkoztak, végül nem termékenyült meg.

2013. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Állítólag lehetséges, de én bevallom, szkeptikus vagyok. Én is úgy gondolom, hogy roncsolódnának a spermák, és hogy hogyan oldható meg az, hogy kellő melegen tartsa. Én is hallottam erről, olvastam is itt kérdéseket, de kételkedem...
2013. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező.ezen mi is gondolkodtunk a férjemmel,mert neki nem lehet gyermeke,de nem válaltuk be.Egy rokon segített volna.De amennyit én utánaolvastam és beszélgettem ugy tudom,h működik.Sőt még orvos is ajánlotta.
2013. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!