Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil mártogatós teszt a...

Xepil mártogatós teszt a nemvárt után hány nappal mutatta a pozitivat? Mennyire megbizható? Lényeg lent.

Figyelt kérdés

Szeptember 11-én (egy hónappal ezelött) az utolós mensi után 11 nappal volt egy kis barnás folt a bugyimon. 20-án kellett volna megjönnie, de azóta sem jött.

Most csináltam egy ilyen x epiles tesztet de negativ lett.

Vegyek másikat vagy hihetek neki?

Sokat görcsölgetek, fáj a cicim, igerlékeny vagyok, ami teljesen mensi elötti tünet, csak nem értem azt a barnás foltot. Sose volt még ilyen köztes barnázásom.

Nem kételkednék a tesztbe de az a barnázás... Nem tudom mire vélni:(


2013. okt. 9. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ha 20-án kellett volna megjönnie akkor vegyél még egy tesztet és reggeli elsőből csináld. De a biztos ha felkeresed a nőgyogyit. Nem stresszeltél sokat?
2013. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem többet mint máskor!

Aztán lehet tényleg megfog jönni csak most valami baja van. ... A derekam is majd leszakad, vagy 2 hete. Múlthét pénteken nagyon furán éreztem magam. Kicsit émelyegtem, meg ...nem tudom leirni. Belülről, olyan furcsa érzésem volt...

Mikor kiirtam már meg is bántam hisz beágytól 3 hetet már ki kellene mutatni, akármilyen gagyi teszt.

2013. okt. 9. 19:30
 3/4 A kérdező kommentje:

Jah... És rettentő fáradt vagyok...


Ami lehet ennek az időnek is tudható:)) Annyira "utálom" ezeket a tüneteket! Hát kivagyok tőlük:D Hogy minden tünetet kétértelmű...:(

2013. okt. 9. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvart napjan mar halvany pozi volt,masnap reggel mar eros.
2013. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!