Baba lesz belőle?

Figyelt kérdés
26-28 napra szokott megjönni,de pont egy hete együtt voltunk a férjemmel...ma kell megjönnie vagy szombaton. Fàj a hasam,de nem a petefészkem, hanem a méhem...nem mindegy hogy fekszem ,mert akkor mégjobban fàj. A mellem napról napra egyre jobban érzékenyebb....és a hideg is ràz, felvagyok puffadva... a hànyinger is egyre erősebb( de most még nem vészes.) Csinàltam tesztet de negatív lett. Ha szàmolgatok akkor is elég korai még. Mikor csinàljak megint,hogy ne legyen hiàba?
2013. okt. 10. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez még biztosan korai volt.Én a helyedben várnék hogy késsen.Mondjuk hétfő reggeliből próbálnám,ha kibírod addig,és kívánom hogy ne jöjjön meg!
2013. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is hétfőre vagy vasàrnapra gondoltam...

Van màr egy 10 hónapos lànyom és nàla is 1,5 héttel a menzesz előtt màr apró jelei voltak...csak ez a hasfàjàs aggaszt. A lànyomnàl is szednem kellett az utrogestant..mert előtte volt egy vetélésem,félek,ha nem kezdem el időben szedni,megint ez lesz a vége..:((

2013. okt. 10. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!