Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy együttlét...

Létezik olyan, hogy együttlét után már másnap úgy jelzi a testem a "beágyazódást", h. barnázom?

Figyelt kérdés
29-én voltunk együtt és 1-től a mai napig minden nap barnázom,néha minimális a vérzésem de semmi görcsöm nincs!Soha nem volt még ilyenem,nem tudom mire vélni,hétfőre kaptam időpontot uh-ra.
2013. okt. 10. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beágyazódást biztos nem! Más lehet az oka.
2013. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Másnap kizárt. A beágyazódás a megtermékenyülést követő 7. napon kezdődik, és az együttlét másnapján még lehet a megtermékenyülés sem történt meg. De az állandó barnázás utal valamire, nézesd meg magad, szerintem valami hormongond lehet.
2013. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, előttem is beágyazódás biztos nem lehet. Ha ovukor voltatok együtt akkor 1-2 napon belül megtörténik a megtermékenyülés, 5-7 napig vándorol a megtermékenyített petesejt, újabb 5-7 napig ássa be magát. Ebben az 5-7 napban , de inkább a vége felé fordulhat elő beágyazódási vérzés, tehát ovu után olyan 10-14 nap körül.
2013. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!