Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikeres együttlét után másnap...

Sikeres együttlét után másnap lehet érezni erősebb fájdalmat az alhasban és derék környékén ovulációs időszakban ha sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Vagy csak most ennyire erősen érezném az ovus fájdalmamat?

Ennyire még soha nem éreztem az ovulációt, azért kérdezem...


2011. márc. 30. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Kizárt! Másnap még semmi nincs amitől érezhetnél valamit!:)
2011. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Ellent kell mondja az első válaszolónak, saját magam vagyok rá a bizonyíték, hogy lehet érezni! Miután együtt voltunk a párommal, másnap este erős hasi szúrást éreztem, igaz nem tartott hosszú ideig, de pontosan tudtam, hogy sikerült a baba , most vagyunk 27 hetesek :)
2011. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még a tapasztalatok. :)
2011. márc. 30. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanúgy éreztem, mint a második válaszoló.

Mi du voltunk együtt-az is olyan volt, hogy húha...soha előtte és azóta sem volt olyan jó, szikrákat hányt a levegő is, este pedig éreztem a szurkát, pár nappal később megint éreztem vmit a méhemben (beágyzódás) és mégsem akartam elhinni, hogy másfél év sikertelenség után végre sikerült!!!

A beágyazódás körül már kívánós is lettem, mégsem gondoltam, hogy ezért!

Csak 5 napos mensi késésnél csináltam meg az azonnal erős pozi tesztet!

2011. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak közben nekem még az is eszembe jutott, hogy a mensim is másabb volt, másabb de mensis fájdalmakkal és 1 nap késéssel jött, pedig soha nem késett. És attól tartok, nincs-e valami bajom most...:(

Mert amikor a mensim volt olyan furát is tapasztaltam, hogy bő víz jött ki belőlem, és hiába volt ott a tampon, a bugyim is átázott, mintha bepisiltem volna...előtte soha nem tapasztaltam még ilyet. De végülis volt vérzésem, csak ilyenek voltak.

Most pedig a 13. napomon tartok és furcsa ez az ovus fájdalom meg korainak is tartom, mert pár nappal később kellene lennie, erősebb, mint szokott. De csak ma reggel óta érzem és tegnap este együtt voltam a párommal...

Elviselhető a fájdalom, de erősebb mint szokott, a mozdulatoknál még intenzívebb az érzés...miért lehet ez...

2011. márc. 30. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Szomszédom a tanúm rá, hogy másnap megmondtam.

És most vagyok 32 hetes :-)

Duzzadt a hasam, majd leszakadt, szúrt, mint egy hólyaghurut, fogni kellett, gatyát kellett kigombolni.

Meg-meg szédültem.

Sőt még az aznapi masszőr is azt mondta, hogy a derekamat nem fogja, mert úgy érzi, kismama vagyok......

Ilyen is van!

2011. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző (masszőrös) vagyok.

Még annyit, hogy nekem meg nem volt az az együttlét HŰHA, hanem az egyetlen volt, hogy nem volt jó...

2011. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ neked is!

Szerintem még nem volt ovulációm, mert most így állok:

[link]


Talán most lesz vagy ma van, fogalmam sincs, mert már csak egy kis nyomásérzésem van és tanácstalan vagyok, hogy mikor legyek együtt a párommal, hogy sikerüljön a kisfiúnk...

Ma este vagy holnap este legyünk együtt szerintetek? Mert mindkétszer nem lehet, mert úgy nem jön össze a baba! Tegnap nem voltunk együtt! Szóval, szerintetek mikor? Ma vagy holnap???

2011. márc. 31. 15:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltak fájdalmaim egész nap...de a hőm még nem emelkedett ezért nem tudom mikor legyünk együtt hogy sikerüljön végre...:(
2011. márc. 31. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nem volt még peteérésem a naptár szerint amikor együtt voltunk. másnap reggel szúrt a hasam, de nem folyamatosan, hanem csak néha néha percek, órák elteltével. nem is foglalkoztam vele, gondoltam csak elronthattam a pocimat. utána nem érzékeltem semmit, csak h hamarabb elfáradok. azzal sem foglalkoztam hogy késett a vérzésem, gondoltam csak a stressz miatt van. 3 hetes késéssel vett rá a párom a tesztre, ami persze pozitív is lett, most 7+5 hetes a babó és minden rendben van vele :)
2012. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!