Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hétre ki nem várja?...

Andrea33 kérdése:

Jövő hétre ki nem várja? Izgulunk együtt? Én szerdára-csütörtökre nem várom. Nagyon szorítok mindenkinek, várom kinél mi újság, együtt jobb.

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 A kérdező kommentje:
Nekem 12. napon volt ovum, nagyon fájnak a cicijeim...de az mensi előtt is szokott. Nagyon reménykedem! Ki mikor tesztel?
2013. okt. 11. 20:50
 2/98 anonim válasza:
szia, nekem 7.én volt peteérés 6. voltunk együtt 23.ára nem várom.Nekem most kezdett fájni a cicim de mensi előtt is szokott de reménykedek. :-)
2013. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
Holnapra nem varom. Szurkal, de megjon erzes is van meg osszezavarodas. A cicim is erzekeny...ugyis eljon aminek el kell jonnie...de nagyon szeretnem, hogy Baba legyen!!!!
2013. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:

Nekem is pont szerdán vagy csütörtökön lenne esedékes... Pár napja majd leszakad a derekam, erősebb menstruációs fájdalom, a hasam alja is fáj. A hónap elején voltam orvosnál, mert nagyon szúrt a petefészkemnél. Akkor azt mondta felfáztam elég rendesen. Mivel nem védekeztünk már az utolsó menstruációm óta, így akár baba is lehetne. Első terhességemnél ugyanezt a fájdalmat az 5-6.-ik hétben éreztem, szóval most izgulok én is.

Mindenkinek sok sikert! :)

2013. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim válasza:
Sziasztok! Én kedd szerdára nem várom..kis hasszurka, pici görcs és cicifájás..jah és 7-én pecsételő vérzés.. Reménykedem :)
2013. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:

Én vasárnapra nem vártam, 6 napja késik...sose szokott késni. De én nem reménykedem, mert régóta nem jön a baba.


R.

2013. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
Szerda-csütörtök környékére. Néhány napja szinte egész nap görcsölt a petefészkem, fájt a hasam, leszakadt a derekam. Ez most már elmúlt, most már csak az egyik mellem érzékeny. Hát kíváncsi leszek, mert harminc naposak a ciklusaim, és középidőben a 13. napon voltunk együtt, ami elég határeset. Szóval majd kiderül.Drukkolok nektek, írjátok meg feltétlen mi lett!
2013. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fájnak a cicik, ma a derekam is, és többször szúr a hasam. Ki mikor tesztel? Én még várok pár napot! Ha kibírom!:)
2013. okt. 12. 20:50
 9/98 anonim ***** válasza:

Ms kellett volna naptar szerint megjonnie. De meg semmi :o) !!!!

Azert nem iszok a medve borere...Megbeszeltuk az urammal, hogy varunk 3-4 napot es tesztelunk.

Nekem sokkal rosszabb igy, hogy tudatosan probalunk Babasodni. Az elso gyerkoccel olyan varatlanul tortent a dolog. Ugy valahogy jobb volt. Fel sem tunt, hogy kesik ugy el voltunk foglalva mindketten a munkaval....de most naptar szerint megyunk, mert en mar igen-igen benne vagyok a korban. Most tudom igazan aterezni azoknak a problemajat akiknek nehezebb a teherbeeses.

2013. okt. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim válasza:
Na kinél mi a helyzet? K.
2013. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!