Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtudja esetleg nekem mondani...

Megtudja esetleg nekem mondani, hogy Gynex cseppet Debrecenben, vagy a környékén hol lehet venni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is olvastam,a gynex csepp oldalát,és ott fel volt sorolva a munkatársaknak a neve a telefonszámukkal.És volt egy szoboszlói nő is,de én még nem hívtam fel.Én szováti vagyok.
2009. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2009. nov. 10. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pl. neten rendeltem.

[link]

2009. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Innen is lehet:

[link]

2009. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elkezdted szedni a gynex-et? Segített?

Lehet, hogy már nem aktuális, de minden Herbáriában lehet kapni.

2010. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem akartam a ciklusomat bekavarni. Félek tőle. A cicka-palást is nagyon bekavart. Remélem neked használ.
2010. márc. 19. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Én abban reménykedek, hogy a hormonháztartásomat helyrehozza, mert lombikozunk, de nem jók az eredményeim. Gyógyszer nincs rá, úgyhogy csak a gyógynövényekben bízom.
2010. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sok sikert!
2010. márc. 22. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!