Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy egy hete...

Normális, hogy egy hete mindjárt megjön érzésem van? Holnapra nem várom

Figyelt kérdés

Miért van mindjárt megjön érzésem már vagy egy hete? Hol erősebb, hol gyengébb, hol semmilyen érzés. Mensi előtt két három nappal szoktam ilyet érezni, de ez már egy hete tart.


Volt valakinek ilyen és terhességet jelzett a hosszú mindjárt megjön érzés?


2013. okt. 12. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt és sajnos meg is jött :( Az a tippem, hogy a szokásosnál jobban figyeltem magam, ezért éreztem mindenfélét :(
2013. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát van aki a terhesség első hónapjaiban megbetegszik..

Olyankor van,hogy barnásabb színű..És bizony van ,hogy ilyen érzéseket kelt benned...

2013. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, több mint egy hétig mindjártmegjön érzés, pedig én is mindig csak mensi előtt érzem max.1-2 nappal. El is kezdtem reménykedni, hogy hátha babát jelent, de sajnos nem lett. Megjött a mensim, csak később, mint az előző hónapokban...

Én is kíváncsi vagyok, vajon mi okozhatja ezt a sokáig tartó mindjártmegjön érzést? Nekem épp tegnap jött meg, és ezúttal nem volt ilyen érzésem, csak csütörtöktől.

Szóval inkább ne éld bele magad semmibe, mert annál rosszabb csalódni, de természetesen drukkolok, hogy neked ne jöjjön meg és babás légy.

Írd majd meg, mi lett, megjött-e vagy sem.

2013. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, hogy pozitív példa is legyen: nekem is ez volt, nemvárt előtt kb egy héttel, de lehet kicsit többel, elkezdődött a mindjárt megjön érzés, de néha olyan erősen (főleg éjjel), hogy szaladtam a wc-re, hogy na, tuti megjött korábban. Ma vagyok 6 hetes 1 napos kismama :)
2013. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Mintha el kezdtem volna barnázni. Nem tudom még. Pont ma akartam tesztelni, de várok még vele.
2013. okt. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!