Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal tegnap 6 órakkor...

A barátommal tegnap 6 órakkor voltam együtt és kiszakadt a gumi. Azonnal mentünk és 1 órán belül már bevettem egy esemény utánit. Két óra múlva hánytam, ennyi idő alatt fel tudott szívódni a gyógyszer vagy vegyek be egy másikat?

Figyelt kérdés
A terhességi teszt ennyi idő alatt ki tud mutatni valamit?(sürgős választ kérnék)

#terhesség #Esemény utáni hányás
2013. okt. 13. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
igen is nem is. bár szerintem feltudott szívódni 2 óra alatt. de hogy mutat együttlét után 2 hét minimum hogy a teszt mutasson valamit. ha nem jön meg akkora amikorra várod, tesztelj egyet :)
2013. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ha holnap még a 72 óra letelése előtt beveszek még egyett a biztonság kedvéért, akkor kisebb az esélye a terhességnek?
2013. okt. 13. 16:24
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha mégegyet beveszel belőle, szerintem rúgasd is méhen magad, esetleg tolj fel üvegszilánkot. Szerinted mit csinál ez a hormonháztartásoddal?
2013. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

orvost kérdezd meg, hogy egyáltalán javasol-e ekkora hormondózist ismét

teszt az együttlét után legkorábban 14 nappal mutat értelmezhető eredményt

2013. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az orvos írt még egy receptet, amikor visszamentem, megkérdeztem, hogy milyen bajom lehet, ha kettőt veszek be, elmondta, úgyhogy ezzel tisztában vagyok. Felhívtuk a kórházat (Az ügyeleten írták fel) és beszéltünk egy nőgyógyásszal, szerinte felszívódhatott is és nem is, de bevehetek még egyet, ha úgy gondolom.

Csak biztos szeretnék lenni, hogy nem leszek terhes.

2013. okt. 13. 16:37
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem vehetsz be sajnos többet. Nincs olyan orvos, aki felírná neked, hacsak nem hazudsz neki, de azt nem ajánlom. Nagy a valószínűsége, hogy örökre meddő maradnál. Szerintem felszívódott a gyógyszer már ennyi idő alatt, bár most már úgy sem tudtok mit tenni. A terhességi teszt az aktus után legkorábban 14 nappal mutat jó eredményt.
2013. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hazudni eleve nem szokásom és ilyeneknél még pluszban nem is éri meg:) Felírt még egyet, de akkor várom a hétvégét, amikor meg kéne jönnie, hátha:)

Nagyon köszönöm mindenkinek!

(A további válaszokat is szívesen fogadom)

2013. okt. 13. 16:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez 50-50%. Nekem pl. 4 óra minimum kell, hogy felszívódjon a gyógyszer. Mielőtt megkérdezné valaki, hogy honnan tudom, kórházban mérték, vérvizsgálattal gyógyszerbeállításnál.
2013. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az úgy nem rossz... Remélem nekem elég 2 óra.
2013. okt. 13. 16:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy be kell venni még egyet, a tájékoztatóban is világosan le van írva. Inkább egy felesleges tabletta dúlja fel a hormonrendszered, mint egy terhesség, majd egy abortusz.
2013. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!