Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtem inni cickafark...

Elkezdtem inni cickafark teát, mellette ovulációs tesztekkel várom a peteérést, de egyelőre nem mutatott pozitív eredményt. Most tartok a 25. ciklusnapomon. Igyam végig a cickafark teát, vagy váltsak át palástfűre?

Figyelt kérdés

28-38 napos ciklusaim vannak, de legutóbb 50 nap lett. Szeretnénk babát, rendezni szeretném a teázással a ciklusaimat.

Csak olyanok válaszát várom, akik nem a teázás "értelmetlenségéről" akarnak írni. Köszi



2013. okt. 13. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

2 gyermekes család anya vagyok elmondom én hogy csináltam oké?


van egy olyan oldal a neten hogy ovulációs naptár.

[link]


itt értelem szerűen kitöltöd kidobja kb melyik hétre esik az ovud, eljönnek a napok csinálsz egy tesztet (ovu tesztet) ott meglátod mennyire erős a csík, szexelsz a pároddal. Utána vársz másnap reggelig újra ovu tesztet megnézed a csíkot milyen erős, utána aznap nem szexeltek csak a következő napon, tehát minden másnap. az ovud utolsó napján is szexeltek amikor legerősebb a csík az ovulációs teszten, utána jön a reménykedés, hogy meg jön vagy nem jön. Én ezt csináltam mind a 2 gyereknél, és bejött. számolgatás, ovulációs teszt használata 5 napon keresztül, és 2 naponta szex amikor tudod kb mikor van ovulációd, és a remény. Ne görcsölj rá, ne is figyelj hogy babát akarsz. Csak egy kis időzítés kell és meglesz. Sok sikert! :)

Nem ittam se Cickafarkot se palástfűt max egy egy csalán teát néha néha. Én nem hittem ezekben. Remélem tudtam segíteni,

2013. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem ez nem működik, mert változó a ciklusaim hossza. nem tudom előre belőni az ovulációt. ha van... azért köszönöm
2013. okt. 13. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen bajom van, mint Neked. Én is próbáltam teákkal rendezni, de nem nagyon ment. Azt javaslom, menj el a nőgyógyidhoz, hogy mi állhat a háttérben! Nekem pl. az állt, hogy nem volt ovulációm :( Egyáltalán nem :( Így aztán ihattam a teákat, csak ment vele az idő (és a pénz :() Most igyekszünk rendezni a ciklusomat, keressük, mi lehet a háttérben és onnantól jöhet a baba!
2013. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek: Az a baj az ilyen kalkulátorokkal, hogy nem lehet ilyen rendszertelen ciklus esetén számolni velük :( Nekem is 30-45 naposak, teljesen random, így aztán nem érek velük sokat sajnos :(
2013. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!