Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » OVU tesztet hogyan kell...

NadrieN kérdése:

OVU tesztet hogyan kell használni? Akinek van bevált tapasztalata leirná nekem? Mikor kezdjem el, du mikor csináljam. Stb?!

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Első kérdés: hány naposak a ciklusaid, rendszeres-e stb...

Második: hány darab teszted van.

2013. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig rendszeres volt 30 vagy 31 napra jött meg. most legutóbb 28 napra. 15 db tesztem van.
2013. okt. 15. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:

A ciklusod 12. napjától kezd el, hogy lásd hogy erősödik a csík és mindíg késő délutáni vizeletből. Addig csináld amíg pozitív nem lesz + 1 nap.


Nekem 32 naposak voltak a ciklusaim (jelenleg terhes vagyok) és mindíg a 12. napon kezdtem el.

2013. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitséget!
2013. okt. 15. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha elég vastagok a tesztcsíkjaid, nyugodtan vágd ketté egy éles kisollóval, így duplázhatod mennyiséget úgy, hogy reggel is csinlász egy tesztet.

Én elég sokat használtam, és bizony volt olyan, hogy a reggeli volt teljesen pozitív, a délutánit már nem mondtam volna annak, ha reggel nem néztem volna, simán azt gondoltam volna nem is volt ovum abban a hónapban. Szerencsére összejött, pont akkor mikor reggel volt pozi a teszt :)

Sok sikert!

2013. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. aranyos vagy :)!
2013. okt. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!