Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Emeletes ágy dilemmám van,...

Emeletes ágy dilemmám van, kinek mi a tapasztalata? Kinek mikortól aludt emeletes ágyon a gyerkőce és bevált-e a dolog?

Figyelt kérdés

5 éves lányom és 3,5 éves fiam van. Kicsi a szobájuk, de éppen kaptunk egy emeletes ágyat, kapóra jött nagyon, amúgy is sürgősen le kellett volna cserélni a nagyobbiknak az ágyát, mert kinőtte...

Viszont: a lányom akit első ötletként felköltöztetnék, nagyon rossz, felületes alvó, éjjel előszeretettel jön-megy (pisilni, inni stb). Ellenben az öcskös alszik mint egy mormota, az elmúlt mondjuk egy évben szerintem 3x ha felkelt éjjel (kivéve betegség, de olyankor amúgy is mellettem alszik a kis delikvens), és akkor sem áll neki felderíteni a lakást, kiabál értem. Tehát nála látom kisebb veszélyét, hogy félkómásan lelépjen.

Ti meg mernétek kockáztatni az új ágyat hogy felül legyen a kisebb?

Gondoltam rá, hogy valami csúszdaszerűséget csináltatnék rá, ami később eltávolítható, de egyrészt nem tudom, hogy hogy férne el a pici szobában ez is, másrészt kérdéses számomra, hogy ha mondjuk lépcsőzni nem jut eszébe akkor vajon csúszna-e...


Az a baj, hogy a szoba adottságai nem teszik lehetővé, hogy mondjuk két magasított ágyuk legyen bent, tudjátok, ami alul rakodófelület és kb derékmagasságban van a matracrész. Egyszerűen nem tudok két felnőttméretű fekhelyet tenni bele, csak egymás fölött férnek el.


2013. júl. 11. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még ugyan kicsik a gyerekeim, de én is emeletes ágyat tervezek később. Én úgy terveztem, hogy tetetünk rá csúszdaszerűséget, illetve az IKEÁban lehet kapni olyat, amit az emeletes ágy tetejére teszel kis hidat. Ez szövetből van, bele pedig foszforeszkálós díszeket is rakhatsz akár, mintha a csillagos eget látná. Dekorációként is jó, valamint arra is, hogy félkómásan lelépjen az ágyról.
2013. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3,5 éves fiam felül alszik imádja.
2013. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor az enyém aludt fent először, akkor én is féltettem. Utólag teljesen felesleges volt.
2013. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!