Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnénk, ha...

Gyereket szeretnénk, ha minden nap belém élvez okozhat e nemi betegséget, és igy nagyobb esély teherbe esni vagy kevesebb?

Figyelt kérdés
Gyereket szeretnénk, ha minden nap belém élvez okozhat e nemi betegséget, és igy nagyobb esély teherbe esni vagy kevesebb?
2013. okt. 15. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegségre gondolsz? Ha régóta együtt vagytok, akkor már elkaptál nemi betegséget, ha van... 2 naponta kell együtt lenni.
2013. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha monogám kapcsolatban éltek és egyébként egyikőtök sem beteg, akkor nem valószínű a nemi betegség.

Egyébként meg beleélvezés nélkül nem lesz gyerek.

2013. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van a legnagyobb esély a terherbeeséshez, ha a peteérésed-ovuláció környékén legalább két naponta együtt vagytok. Ha egyikőtök sem beteg, nem fogsz elkapni semmit.
2013. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, 1 hónapja próbálkozunk , remélem sikerült :) enyhén görcsöl a hasfalam és az alja,és a melleim duzzadtak már másfél hete , furcsa jelek ,de még nem tapasztaltam ilyet magamon :)
2013. okt. 15. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én ezt a nemi beteg kérdésedet nem értem. Ha egyikőtök sem az, hogy a fenébe kaphatnál attól, merr gyakran szeretkeztek? Ez jó nagy butaság ugye tudod.
2013. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsesz,úgy értettem ,hogy valahol olvastam itt a gyakorikerdesek oldalán,hogy egy másik pár naponta szeretkezett és ök is gyereket akartak,és a féri spermájától állitólag nemibetegéget kapott... túl kora reggel van,nem írtam le minden gondolatom, ezért is kérdeztem rá ,mert ilyesmiröl én is most hallottam elöször...
2013. okt. 15. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hosszú ideje monogám kapcsolatban éltek (értsd: nem dugtok félre, több évig) nem kaphattok olyan betegséget ami fertőző nemi betegség.


[link]


A HPV (human papiloma virus) évekig lappanghat és meg lehet kapni más partnertől (nem félredugás)


Olyan előfordulhat, hogy nem tartjátok be az alapvető higiéniát, és mondjuk összeszedtek valami viszketős stb. betegséget. (szex elött, szex után alapos mosdás... nem csak a nemi szervek, hanem a kéz illetve a száj tisztán tartása is fontos.


Olyan is létezik, hogy valaki allergiás a pasija spermiumában található anyagokra... ilyen is előfordul.


Sőt olyan is létezik, hogy felborul a női hüvely ph értéke, és ezért jobban elkap fertőzést felfázik, viszket, gombás stb.


Ha gyereket szeretnétek, akkor ne mindennap szexeljetek, mert úgy romlik a spermium minősége. Inkább szexeljetek minden 2-3 nap.

2013. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,hasznosak amit irtál ,köszcsii
2013. okt. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!