Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett erős...

Fogamzásgátló mellett erős hányinger, pecsételés mitől lehet? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban érdekesen zajlott a szünetben a megvonásos vérzésem. A lényeg hogy barnázás volt inkább,de 5napig tartott,nem is beszélve arról,hogy épp aznap jött meg,mikor este már a következő levél 1.szemét kellett bevennem..Úgy gondoltam,végül is csak volt vérzésem,így szedtem tovább rendesen..Most járok a 10.szemnél és megint megjött a megvonásos vérzésem.Alaphangon görcsölgetek,iszonyú hányingerem van,akkor is ha éhes vagyok..mi lehet velem?Terhes ugye nem lehetek?

2013. okt. 17. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, elsőként egy tesztet csinálnék a helyedben, aztán akár negatív-akár pozitív, irány az orvos.
2013. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is az első válaszoló tanácsa szerint járnék el.

Amúgy rendesen szedted a bogyót? Voltál esetleg beteg? Szedtél antibiotikumot, vagy más gyógyszert mellette?

2013. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Múlt havi előtti levélnél szedtem antibiotikumot,de akkor megjött bár erősebb vérzéssel-görcsel.Gondoltam ha a következő levélnél nem jön meg tesztelek,de végül megjött bár érdekesen mint írtam..Most a jelenlegi levelemben 1tablettát időn túl pótoltam,de nem hiszem hogy az lenne a hibás,mivel 4napja történt ennél fogva beágyazódás nem valószínű,meg az émelygés sem lenne idő szerű.
2013. okt. 17. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem hiszem, hogy aggódnod kéne a baba miatt. Egy tabletta későbbi bevétele nem okoz gondot. A gyógyszerekre azért kérdeztem rá, mert egyesek ugye gyengíthetik a fogamzásgátló hatását...de mivel azt még az az előtti hónapban szedted, és utána bő vérzésed volt nem hiszem, hogy gond lenne.

Mióta szeded amúgy? Ez az első fajta? Előfordulhat, hogy váltani kéne...de persze nem vagyok orvos, úgyhogy szerintem mindenképpen menj el a dokidhoz.

2013. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb 8éve szedek tablettát,a jelenlegit kb 1éve.
2013. okt. 17. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!