Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás ha 1napja...

Lehetek babás ha 1napja késik, pecsételés volt, ami elmúlt?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie,reggel volt is egy nagyon halvány rózsaszínes pecsételés és azóta semmi.csak feher folyás.lehetek babás?ha holnap reggel tesztelek valós eredményt kapok?
2013. okt. 8. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, simán lehetsz babás.

Ha már most kellene megjönnie, elvileg valós eredményt mutat, de szerintem nyugodtan várhatsz pár napot még.


Én pl egy 4-5 napos enyhe menstruációm volt babásan és csak a következő hónapban jöttem rá miért is... :-)

2013. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) jó volna ha így lenne :)
2013. okt. 8. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz! :) TEsztelj reggel!
2013. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tegnap este megint pecsételtem enyhe rózsaszínt ami mára elmúlt :( félek...
2013. okt. 9. 06:44
 5/7 A kérdező kommentje:
most csinaltam tesztet.negativ lett :(
2013. okt. 9. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, sajnálom.

Annak idején annyi de annyi teszten estem én is át, hogy meg sem tudom számolni. És hőmérőzés, ovulációs teszt, számolgatások stb...aztán mikor végre sikerült, rá pár napra el is ment a baba....azt hittem belepusztulok. Aztán úgy gondoltam, hogy most már elegem volt az állandó letargiából, a görcsölésből, innentől kezdve már bocsánat de lesz*rom, hogy terhes leszek-e és mikor, nem érdekel. Belevetettem magam az egyéb tennivalókba (munka, házfelújítás, bulizás), vettünk egy macskát, hogy pótoljam az iszonyat szeretethiányom és éltük az életünket. 3 hét múlva terhes lettem.

Ma már 5 hónapos a kislányom! :-)

2013. okt. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de örülők :) gratulálok :) lehet ez a megoldás.nem görcsölni rajta és megtörténik ha itt az ideje
2013. okt. 10. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!