Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hányinger, mint tünet,...

A hányinger, mint tünet, mennyi idő után jelentkezik? Létezik, hogy már az aktus után 10 nappal? Vagy ez még túl korai?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon korai.

Kb. 5 hetesen először, lombikosok szokták már hamarabb is érezni.

2013. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez valami más lehet, köszi.
2013. okt. 17. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a menstruáció kimaradásakor már éreztem.
2013. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pár nappal az aktus után nagyon émelyegtem. Ez az első trimeszterben is megmaradt. Fogalmam sincs, hogy miért volt ez ilyen korán, hiszen hormon nem okozhatta. Lehet pszichés alapon volt, de tényleg megfogant a babànk akkor. Azért ezt a tünetet ne vedd tényként. Sajnos csak a pozitív teszt után kezdhetsz reménykedni. Drukkolok!
2013. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna én sem,de IGEN érezheted már a hányingert. Nekem a peteérés utáni 9. naptól enyhe hányingerem,szédülésem volt,azt gondoltam hogy már beképzelem a tüneteket,meg persze a teszt se mutatta ki még,de bizony terhes voltam :)
2013. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!