Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szep 28 óta nem jött meg...

Szep 28 óta nem jött meg visszont két negatívan teszteltem, az egyiket tegnap. Mi lehet velem? Csalhattak a tesztek, vagy valami más lesz a baj?

Figyelt kérdés

A melleim nagyon duzzadtak és fájnak, pár hete hányingerem

van, de nem állandóan csak néha néha elkap. Hol egésznap éhes vagyok és rengeteget eszek, hol az ételre se tudok nézni. Néha néha belenyilal az alhasamba. Előfordul hogy megszédülök. De a tesztjeim negatívak. Mi lehet a késésem oka? Van még esély a terhességre? Vagy valami komoly gondra kéne gyanakodnom?


2009. nov. 11. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Orvosnál jártál már? Ő tudná megmondani ilyen esetben, hogy mi lehet a baj....
2009. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Terhes nem vagy, ez biztos. Ilyen hosszú vérzéskimaradás mellett ha terhes lennél, már egyártelműen pozitív teszteket kellene produkálnod. A tüneteid alapján (falánkság és étvágytalanság váltakozása, méhüregi fájdalmak, szédülés) hormonproblémára gyanakszom. A hányinger és a mellfeszülés pedig a vérzésmegvonás miatt jelentkezik. Kérj egy időpontot a nőgyógyászodtól és viszgáltasd felül a problémádat, mert így a teherbeesésed forog kockán. -egy doktornő-
2009. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Itt nincs baba,hormonprobléma viszont igen!
2009. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szia!Nekem szeptember 16 ota nem jött meg majd csak 27 megyek dokihoz akkor kaptam idöpontot.Én semmit nem érzek egy tesztet csináltam egy hete az negativ de gondolkodok még egyen a biztonság kedvéért csak hogy ne legyek bizonytalanságban.Remélem nem lesz hormonprobléma.
2009. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én ma voltam orvosnál, elmondtam neki hogy mi van de nem vizsgált meg mert nem volt idő pontom. Nem tudtam hogy kérni kell mert eddig nem kellett. 26.-ára adott idő pontot. Nem értem ha már egyszer ott voltam mi lett volna ha megvizsgál.

Ki tudja miért nem jön meg, na és ha cisztám van. Most eléggé parázok. Remélem nem lesz semmi baj.

2009. nov. 12. 13:51
 6/12 anonim ***** válasza:

19:21-es válaszolónak!

Nekem is szept 16 óta nem jött meg. Én múlt héten szerdán voltam dokinál, megvizsgált, de semmi. Holnap délelőtt megyek vissza hüvelyi ultrahangra. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velem.

2009. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó hogy egymásnak üzengettek de itt én kérdezek és én szeretnék válaszokat kapni.
2009. nov. 12. 18:26
 8/12 A kérdező kommentje:
Azóta megjött 48 napra. 26.-ára van idő pontom, azért vissza menjek hogy megnézessem miért így jön? Csak jó lenne ha beállítanák rendesen.
2009. nov. 17. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézesd meg magad a dokival, hogy mi volt az oka, hogy csak most jött meg. Érdekes, pedig a terhesség tüneteit produkáltad.
2009. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nézesd meg. Nekem évekig cisztám volt, mindíg 40-60 napra jött meg. Aztán lett egy nagyon magas petefészek marker eredményem, és a dokim azt mondta, nem lehet gyerekem. Így már nem is védekeztünk. Két héttel később lett egy pozitív tesztem. Most 1 éves a kisfiam. A terhesség alatt minden panaszom megszünt, a marker újra normális lett, a ciszta felszívódott, pedig már 6 éve ott volt!

Most kezd a mensesem újra nem normális lenne, a legutóbbi 42 napra jött meg. :(

Szóval, mindenképpen orvos, akkor is, ha most megjött. Hormonprobléma, ciszta, de még petefészek-gyulladás (ezt is tapasztalatból mondom)is lehet!

2009. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!