Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mikor lett leghamarabb...

Nektek mikor lett leghamarabb pozitív tesztetek? Két napja késik, ilyenkor már ki kell mutatni a tesztnek a terhességet?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam egy xepil tesztet, de negatív. Illetve most ahogy szárad mintha lenne egy másik halvány csík is, de ugye az nem 5 percen belül jött elő. Elolvastam a tájékoztatót, és aszerint 25-s a teszt.

Kíváncsi lennék a tapasztalatokra! Kinek mikor, melyik teszt mutatta ki?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 19. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

3 nap késés után Gabriel teszt délutáni vizelettel csinálva erős pozitív.

De nekem rövidebb ciklusaim voltak, a 28 naphoz képest számoltam a 3 napos késést. Bár valójában 24-25 naponta jött meg átlagosan, de azért volt olyan is, hogy 29-30 napra jött meg.

2013. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem már a 10.DPO-n halvány pozitív lett, ekkor még volt 4 napom a vérzésemig.
2013. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem 30 max. 31 napra szokott megjönni. Ez a 32.-ik napom. De lehet csak az izgalom miatt késik. Kedves második válaszoló! Melyik teszt mutatta ki olyan korán?
2013. okt. 19. 09:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia. nekem 4 nap késés után mutatta ki a xepil teszt.
2013. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem még a mensi késés utáni 5. napon nem mutatta ki. El is keseredtem kicsit, és ugyan nem jött meg, nem foglalkoztam vele. Aztán innen kb egy hét múlva hányingerem lett a moziban a popcorn illatától. Másnap teszteltem és az már pozitív volt, de az sem volt még extra erős, bár már egyértelműen pozitív...

Úgyhogy nem tudom mikor mutatta volna ki korábban, mert nem próbáltam, 3 negatív után meguntam a tesztelgetést...

2013. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
legolcsóbb rossmann-os tesztel elmaradt mensi napján erős pozi lett mindkétszer, első gyereknél reggeli vizeletből, másodiknál délután valamikor (nekem mindig hajnalra virradóra jön meg, amikor nem jött, egyből tudtam mindkétszer).
2013. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tedd fel a képet ide, megnézzük!!!!
2013. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A tesztet kidobtam. Egyébként nem régiben elkezdett görcsölni a derekam, meg úgy mindenhol... Vérzés nem igen volt, de nagy darabkák estek ki... Bocsánat, hogy így írom, de másképpen nem tudom megfogalmazni. :( Nem tudom mi ez, de gondolom ez lehet a spontán vetélés. :( Nagyon szomorú vagyok. :(
2013. okt. 19. 15:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nagy darabkák estek ki az semmiképpen sem jó, Vagy valóban vetélés vagy megjön a mensesed és levált a nyálkahártyád. Ha nem jön meg rendesen holnapig, vegyél még egy tesztet én a Gabrielt ajánlanám és tesztelj újra. Sok sikert, drukkolok.
2013. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem... Kiestek nagyobb darabkák, nagyon kevés halvány rózsaszín vér volt, de azóta semmi. Ha holnap nem lesz nagyobb változás hétfőn bemegyek a kórházba.
2013. okt. 19. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!