Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb az esélyem a teherbees...

Nagyobb az esélyem a teherbeesésre ha úgy szexelek a pasimmal hogy a spermájának a 100 százaléka közvetlenül a méhembe kerül?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Inszeminációt kérjél a dokidtól. Gondolom már régóta próbálkoztok, hogy ilyen dolgon gondolkozol.

Magadnak ne csinálj ilyet, veszélyes lehet. Inkább bízd ezt egy szakemberre.

Én drukkolok neked, hogy megtaláld a helyes megoldást.

2009. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ne aggódjatok már eszemben sincs ilyet csinálni.csak elvagyok keseredve.
2009. nov. 12. 09:00
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el kivizsgálásra mindketten! Neked átnézik a petefészkeidet, petevezetékeidet, hormonszinteket, tüszőérést ellenőriznek, a párodnak pedig a spermáját vizsgálják meg, elég sok és egészséges, fürge spermium van-e benne. Az egész kivizsgálás megvan hamar, legalább megtudjátok, nem valamelyikőtöknél van-e bibi. Ha minden rendben, akkor csak meg kell nyugodni, minél jobban rágörcsöltök a babagyártásra, annál kevésbé sikerül. 3/4 7-7 körül írtam, hogy készítsétek fel a testeteket a babára. Először doki, ha minden oké akkor egészséges, stresszmentes életmód, szex "csőstől" a peteérés körüli időszakban. Ha valakinél gond van, akkor az orvos elmondja a teendőket. Sok sikert!
2009. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
a páromat már kivizsgálták ő rendben van.most én vagyok a soron.rengeteget szeretkezünk,ovu teszt mindíg +,mikroszkóp is páfrányt mutat,de eddig semmi.most veszek cickafark teát és kombinálom a palástfűvel+ a gyertyaállással.jövőhéten meg irány a doki.
2009. nov. 12. 11:35
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáljátok meg az inszeminációt, az segíthet.
2009. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!