Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes legkorábban az...

Mikor érdemes legkorábban az ovu tesztet jóstesztként használni? És aki járatos ebben a témában, hány napig "kell" nézni, hogy miként alakul a csik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
DPO utáni 12 naptól érdemes elkezdeni,és nemvárt mensiig minden nap reggeli első pisiből nézni,úgy mint a terhes tesztet.DE már írtam,hogy becsapós,mert inkább a következő ciklushoz termelődő LH hormont mutatja,mint HCG terhes hormont.Miért nem bírod ki a nemvárt napjáig és akkor tesztelsz terhes teszttel?
2009. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12 dpo-nál nekem már egy érzékeny 10-es teszt (vaterás, 100 Ft-os) pozitívat mutatott.


Ha engem kérdezel, százszor inkább terhesteszt, ami biztos, mint jósteszt, ami hiteget, aztán becsaphat, és koppanhatsz. A jósteszt nagyon bizonytalan.

2009. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és a jótanácsot is mindkettőtöknek.

Igazatok van, hisz már elég csalódás ért hónapról hónapra...:(

2009. nov. 12. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!