Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menzim, semi...

5 napja késik a menzim, semi tünetem, ma reggel volt egy kis rózsaszínes folyás, ami már el is múlt. Terhesség?

Figyelt kérdés
Tegnap délután csináltam egy tesztet, de negatív lett, soha nem késik a menzim, inkább elöbb jön meg. Nem tudom mitévö legyek?
2009. nov. 12. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel kellett volna a tesztet csinálni, első pisiből.
2009. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak úgy gondoltam négy napos késés után már a délutániból is kimutatja. A ma reggeli rózsaszín folyás lehetett esetleg a beágyazódás?
2009. nov. 12. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hugomnak 2 tesztje is negativ lett...most 13 hós a lánya. Szerintem várj még pár napot aztán csinálj még egy tesztet.
2009. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A beágyazódás NEM lehetett,vagyis nem attól lehetett neked ez a rózsaszínű folyásod.Tudhatod te is,hogy a beágyazódás a megtermékenyítéstől számolva a 7-10-ik napon megy végbe,de maximum 12.napra fejeződik be.Ezután kezd a szervezetedben termelődni a hcg.

Szóval lehet,hogy terhes vagy,és még nincs annyi hcg a szervezetedben hogy a teszt kimutatná.

2009. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!