Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Januártól szeretnénk próbálkoz...

Januártól szeretnénk próbálkozni a baba témán. Hogyan készítsem fel rá a szervezetemet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En annyit tettem, hogy elkezdtem szedni a terhesvitamint és felkerestem az orvosomat, hogy nézzen rám, minden rendben van-e , ill. megcsináltattam a rákszűrést, ami jobb most, mint terhesen. Ha teherbeesel és nem volt a közelmúltban rákszűrésed, akkor megcsinálják várandósan. Az meg nem olyan kellemes. És olyankor annyit idegeskedik az ember mindenen.:))
2013. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Vitaminokkal! Nyugodtan elkezdhetsz terhes vitamint szedni, ártani nem árt, és bár ez nem növeli az esélyeket, azért szerintem nyugodtan szedheted! Ha ez így neked nem szimpatikus, akkor egy multivitamin bőven jó!
2013. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd abba a dohanyzast, szedj folsavat (a sarga-lila dobozos jo), de abbol sem kell tul sok, ha jo az etrended. Figyelj az etkezesedre, hogy egeszseges es valtozatos legyen. Ha ez tudod mit jelent es gyakorlod is, akkor nem kell egyeb vitamin. Ha nem tudod, mit jelent, akkor kezdj el foglalkozni vele, megeri, mert gondolom a gyermekedet is egeszseges taplalkozasra szeretned majd nevelni, ehhez pedig ido kell, mire az ember beallitja az uj szokasait, kikiserletezi az alapanyogat stb. Mozogj rendszeresen valami kellemeset, amit elvezel. Ha ezek a dolgok megvannak, nem is kell mas, csak legy boldog.
2013. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
3-as vagyok. Par napon belul szulok, en nem szedtem vitamint, remek a verkepem.
2013. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm Mindenkinek :)
2013. okt. 21. 10:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Folsavat mindenképpen kezdd el szedni, a többi meg normál táplálkozással bejut a szervezetedbe :)
2013. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy már többen írták a folsav a legfontosabb. Csak azért írom én is még egyszer, mert nem lehet elégszer hangsúlyozni a fontosságát! :) Esetleg még cinket is lehet inni, vagy pluszban szedni a terhesség alatt, nagyon sok fejlődési rendellenességet segít kizárni.
2013. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Folsavat a 12.hétig ! :)
2013. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint kezdhetem is a folsavat és a terhesség 12. hetéig szedni kell/ajánlatos
2013. okt. 21. 10:44
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Utána a terhesvitaminban már úgyis lesz folsav.
2013. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!