Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Oktober 5. -én kellett volna...

Oktober 5. -én kellett volna megjőnnie a menszeszemnek. Helyette barna folyásom volt, amit csak a wc papíron volt látható. Szédűltem, hasszúrka volt. Duzzadt mell.4 nap barnázás.12. -én negativ teszt. Baba lesz belőle?

Figyelt kérdés

#barna folyás #menszesz helyett.
2013. okt. 20. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de már tesztelhetsz megint. Drukkolok! :-)
2013. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bátorságot gyűjtők, és lehet csinálok tesztet. Csak félek a csalodástol.Akkor ezek szerint, ha baba van, akkor azt már a teszt is kimutatja. De jó lenne!
2013. okt. 20. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam,5.-én kellett volna megjönnie,ehelyett barnáztam és egy nagyon picit véreztem.Holnap reggel tesztelek.Te mikor tesztelsz?
2013. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked volt valami tűneted? Fel vagyok puffadva, de inkább a hasam alja. Viszket a mellem néha. Ha lesz bátorságom akkor holnap reggel. Te milyen tesztel csinálod? Vettem egyet, de ezt nem ismerem. X epiles. Neked mi a megérzésed? Hanyadik baba lesz? Nekem a második.
2013. okt. 21. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a második.:)Néha hányingerem van és fémes ízt érzek a számban...az elsőnél is ez volt.Reggel tesztelek.Dm-es tesztet vettem.
2013. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem a fiamnál semmi tűnetem nem volr. Csak annyi, hogy nem jőtt meg. Soha nem volt még barnázásom. Most olyan, mint ha, izomláz lenne a hasamba. Dőntőttem, reggel tesztelek. Drukkolok neked! Írd meg, hogy mi lett.
2013. okt. 21. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem negatív lett.Veled mizu?Drukkolok!
2013. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is nekativ lett. Akkor mostmár nem tudom, hogy mi van. Hova valosi vagy?
2013. okt. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!