Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan, hogy valakinek...

Lehet olyan, hogy valakinek az első terhességével nincs gond, aztán sárgatest elégedetlenség miatt következővel elvetél?

Figyelt kérdés

Van már egy lányom, a terhességem alatt nem volt semmi gond. 2. terhességemmel elvetéltem, 8. héttől barnáztam, 12 hetesen elvetéltem (külföldön élek, nem kaptam gyógyszert, meg se néztek, csak már mikor elvetéltem) és mivel babát nem találtak, így azt mondták, 5 hetes lehetett, felszívódott. Minden egyebet megtaláltak. Ez több hónapja volt. Ma kellett volna megjönnie, de csak barnázok (nagyon enyhén) már 3 napja. Nem tudják a vetélésem okát, de mi van, ha sárgatst elégtelenség miatt, s most ugyan az lehet?

Nem tudom, hogy akkor mit csinálok, itt nem írnak fel gyógyszert. Magyarba szerintetek ha megkérek rokont, fel tudja nekem íratni a gyógyszert, ha mondjuk pozitívat tesztelek a napokban?


2013. okt. 21. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

És ha nem is az a bajod? Millió oka lehet a vetélésnek.

Én ezt nem játszanám el.

2013. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem másnak nem írják csak úgy ki helyetted
2013. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen lehet ilyen. AKár az elözö terhesség miatt is. Sok nőnek felborul tőle a hormonháztartása. Pl rengeteg anyukának lesznek pajzsmirigy problémái, ebben az esetben életük végéig gyógyszert kell szedniük. Igy reagál a terhességre a szervezet. Sok nőnek nem állnak helyre a hormonok szülés után és kell egy kis segitség hozzá.
2013. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha van ismerős orvos akkor ki fogja irni. ha nincs akkor sajnos nem biztos. nagyon durva külföldön mennyire nem foigyelik ezeket. Eleve ez nagyon veszélyes hogy csak a a12. héten nézik meg mert ha mondjuk elvetél a 6. héten de nem kezd el vérezni akkor hullamérgezést is kaphat ezzel veszélyeztetik az anyuka életét is. Ha meg méhenkivüli akkor végképp el is vérezhet az anyuka.
2013. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezért is aggódok kicsit, de talán csak csúszik, és most barnázok. Annyit tudok tenni itt csak, hogy mivel egy vetélésem már volt, ami a korházban történt (vérben ázva mentem be és csak akkor segítettek, mikor már a 3. nővért kértem sírva, hogy segítsen...vasárnap volt, szinte üres volt a korház. Itt a 12. hétig nem veszik emberszámba szegény bébiket)talán most hamarabb odafigyelnek, s egy soron kívűli uh-t ki tudok sírni, ha baj van. Előzőleg nem ment:(
2013. okt. 21. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg Angliában történt mindez Veled?

Csak azért kérdezem, mert én az első terhességemnél gyógyszert kaptam sárgatest elégtelenség miatt, igaz még Magyarországon volt mindez.

Most Angliában élünk és lassan szeretnénk tesót, de pont az itteni "12. hétig letojjuk, hogy mi van veled" hozzáállás tart vissza.

Ha megtudsz valami konkrétat, megírnád majd? Az sem baj, ha hónapok múlva.

Bocsi az offért!


Szurkolok, hogy minden rendben legyen veletek!

2013. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen Anglia. De az előbb mentem el fürödni és piros vért láttam a betétemen. Nem sokat, de piros volt. Úgyhog szerintem holnap beindul rendesen. Azért van a dologban némi jó is: legalább nem kell aggódnom. Csak kicsit megtréfált a szervezetem, úgy néz ki.
2013. okt. 21. 22:56
 8/8 A kérdező kommentje:
A tegnapi kis piros vér (elég lájtos színe volt) óta nem volt vér, csak némi barnázás, aztán épphogy beszínezte a folyásom, most meg megint száraz vagyok. Most már nem tudom mi van. És nem görcsölök. Csináltam ma egy tesztet, de totál negatív. Mire kapnék dokihoz időpontot, addigra biztos kiderül, mi a baj. Lehet, hogy nem tud valamiért megjönni?
2013. okt. 22. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!