Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor kellene...

Szerintetek mikor kellene tesztelnem? Vagy a beágyazódás mikor történhetne meg?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt hagytam abba a fogamzásgátlót. azóta megjött elősszőr aug. 1-én majd szept. 30-án. ezek szerint 29 nap volt a két menses között, a párommal babát tervezünk. együtt is voltunk az internetes ovulácios kalkulátor szerint a legtermékenyebb napokon ez volt 11-12-13-14-15, de előtte is, és a legtermékenyebb napok után is. mielőtt még nem szedtem a fogamzásgátlót általában 30 35 napos ciklusaim voltak, tudom h két menses közötti ciklussal nem lehet konkrétan meghatározni a legtermékenyebb napokat, de mint gondoltok összejöhetett azóta a baba? van mikor néha szurkáló érzésem van tegnap előtt óta, de nagy ritkán. semmi más tünetem nincs, barnázásom sem volt még. de a legelső aktus óta eltelt 13nap. (első aktus8-án volt) mikor teszteljek leghamarabb? 29-én nem kellene megjönnie..

2013. okt. 21. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Esetleg hasznalhatsz ovulacios tesztet,vagy merheted a hodet. Az ovulacios teszt azert lenne jo,mert igy megtudnad,hogy van e peteeresed, nem-e bezavart a gyogyszer. Ezek ellenere legyetek akkor, es annyiszor egyutt amikor jol esik. (Nekunk egy olyan napon jott ossze,mikor mar peteeresem se volt, akkor jott haza parom kulfodrol, es jol ereztuk magunkat) A terhessegi teszttel erdemes varni addig, amig meg kell,hogy jojjon,akkor mar biztosabb eredmenyt mutat.Az nem baj, hogy nem barnazol, ha a beagyazodasi verzesre/barnazasra gondolsz,nekem se volt, es az a jo,ha nincs (9Hetesen lett,azota gyogyszert is szedek ra) A hasszurka jo jel lehet, de be is tudod produkalni ha nagyon akarod a babat :) Sok sikert, drukkolok, hogy minel hamarabb jojjon a picur :)

10 hkm

2013. okt. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármi lehet. Első terhességemnél, ami sajnos misseddel zárult :(, nálam is bogyó után jött. Kétszer megjött 14-16 napra, nem volt pé-m sem, aztán már nem jött meg... :) Szóval simán összejöhetett a babó. Szerintem jövő hónap elejénél előbb sehogy sem tesztelj. Drukkolok! :)
2013. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm lányok...:) csak olyan rossz ez a várakozás.:/

első: kívánom h minden rendben legyen a terhességed ideje alatt, boldog baba várást,

második: remélem neked is minden összejön, minden amit szeretnél:)

2013. okt. 22. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Köszönöm!

Tudom milyen rossz ez a várakozás, de ne hagyd, hogy rajtad gazdagodjanak meg a tesztet gyártók. :P :)

Én sem fogom legközelebb!!! :D

Azért írd meg, ha gondolod, mit teszteltél... Érdekelne. :)

2013. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben mindenképp megírom:)
2013. okt. 22. 11:25
 6/8 A kérdező kommentje:
ma reggel teszteltem és pozitív lett:D egyértelműen 2 csík:D áhh nagyon boldog vagyok...
2013. okt. 25. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívbôl gratulálok a babóhoz! ;) Mondtam ééén... :p 2. és 3. válasszoló voltam. :)
2013. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. okt. 26. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!