Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztem a peteérést és a...

Éreztem a peteérést és a beágyazódást mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
augusztus 4-én jött meg,a ciklus 12-ik napján volt peteérésem(tuti),rá 12 napra(a ciklus 24-ik napján) jól látható pirosas rózsaszines pecsét volt a tisztaságin,de ez ennyi is volt,rá 14 napra (38-ik napon)olyan alhasi görcseim voltak,hogy azt gondoltam nem élem túl azt az éjszakát.azóta késik,igaz csak 4 napja,(36 naposak a ciklusaim),de semmi cici fájás mint máskor,a méhemnél feszülést,enyhe fájdalmakat érzek,tesztet csináltam a 36.napon,de negativ lett.mi lehet?

#peteérés #beágyazódás-terhes tünetek
2013. okt. 12. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. Szerintem ha ezeket ennyire figyeled, akkor csak egyszerüen annyira bele éled magadat, hogy úgy érzed, hogy terhes vagy.


Nekem 2 gyerekem született, néha még baba rugást is érzek a hasamba, pedig nem akarunk többet. De amit lent érzel terhesség alatt az nem terhesség esetén is mindig ott vannak. Söt én mostanában a mensi elött hányingerem is van. A hormonok...

2013. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A beágyazódást nem lehet érezni, csak max annyit látni, hogy pár csepp vér van a bugyin. A görcsös megjön érzés a peteérés után a 12-14-ik nap körül szokott kezdődni ha bébi van. A teszt negatív, akkor biztos nem vagy (voltál) terhes (ha tuti hogy a 12-ik napon volt peteérésed, és most a 38-ik napnál jársz, mert akkor most vagy a 26-ik DPO-n.)

Hőt mérsz? Abból többet meg lehetne tudni.

2013. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! kedves első válaszoló,hidd el nem figyelem olyan nagyon,onnan tudom pontosan a pé-t hogy orvossal figyelemmel kisérjük ultrahanggal,pecsételni sosem szoktam ezért jegyeztem fel melyik napon volt,és olyan görcsölésem,mint most a 38-ik napon,volt már párszor korábban peteéréskor.de nem a várt mensi első napján.iszom a cickafark és palástfű teákat,ezért gondoltam,hogy rendesen meg fog jönni
2013. okt. 12. 15:08
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves második! régebben mértem a hőmet,de mostanában már nem.már mindent kipróbáltam amit csak az orvosom javasolt,felirt.nem vagyok annyira rákattanva a gyerek témára,csak elkeserit,hogy akármit csinálok sehogy nem sikerül(a férjemnél minden rendben van),és ez már 2 éve,egy kicsit már belefáradtam.
2013. okt. 12. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem a palástfű-cicka csak bekavart. Tanácsolom inkább te is hagyd abba, és keress fel egy normális orvost, vagy endokrinológust, mert ugye a te orvosod sem gondolja komolyan, hogy a 12-ik napodon van peteérésed, és alapból 36 naposak a ciklusaid? Vagyis szerinte 24napus luteális fázis normális???
2013. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nagyon nehez nem erre a temara gondolni, hisz mar nagyon regota varjatok a babat. De ha picit esetleg elfelejted ugymond ezt az egesz sztorit, es elvezed az eletedet, talan segithet,hisz a baba mindig akkor jon,mikor nem szamitanak ra. Velunk is igy volt. Mikor mar letettem rola,mert elkeseredtem, a parommal egy hetvege erejeig egyutt voltunk (kulfodon melozik) de mar a peteeresem utan napokkal... Olyan fantasztikus volt az a nap, szabadnak ereztuk magunkat, boldogok voltunk... Es lass csodat, nem is gondoltam ra,hogy pe utan teherbe esek, en mar arra gondoltam,hogy soha sem lesz babank, es a nemvart 6. kesese utan pozitiv lett a tesztem... Valoban igaz, hogy minden fejben dol el. Tudom,hogy nehez, mert ateltem. De nagyon drukkolok neked,hogy mihamarabb babat varj!!!
2013. okt. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a nyugtató szavakat.tényleg nem vagyok rá görcsölve a témára csak engem is elkeserit ez a sok sikertelenség.próbáltunk már mindent a kikapcsolódástól az orvos/gyógyszer mentes hónapokig,de semmi.sokat segit a figyelem elterelésben,hogy óvónő vagyok és igy minden figyelmemet és szeretetemet a általam nevelt gyerekekne adhatom.
2013. okt. 13. 12:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Palástfű teát iszom,esetleg késhet tőle a menstruáció? mert nagyon szurkál a méhembe,ugy mint előtte,de sem a cicim nem fáj és a folyásom is ugymond normális.ma van a 36-ból a 41-ik napom-ugyhogy kivagyok.
2013. okt. 13. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
mi újság?
2013. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
semmi újság.ebben a hónapban nagyon bezavart valami,elmentem az orvoshoz ahol nem jó hireket kaptam.nem akartam belenyugodni,ezért felkerestem egy másik orvost,aki a világon semmi problémát nem látott.most irt fel clostylbegitet(2-7 nap között 2-őt naponta,aztán a 14-24 nap között utrogestant) ugyhogy majd meglátjuk
2013. dec. 14. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!