Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, hogy 5 nappal az lh csúcs után az ovulációs teszt még mindig ennyire erős? (egy tesztről készültek a képek, de minden nap ilyen erős).

Figyelt kérdés

[link] Jpg

[link] Jpg

[link] Jpg

[link] Jpg

[link] Jpg



2013. okt. 22. 11:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2013. okt. 22. 11:54
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashatsz róla hogy mi lehet az oka.Pl. ha több pete is megérik...stb.

2013. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tényleg elég erő még mindig. De én már ezt halványabbnak látom, mint a kontrollcsík, ha nem is sokkal. Ma milyen lett?
2013. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegnap már elfogadható volt,de nem értem miért tartott ilyen sokáig ez a magas szint.Bár a lelkem mélyén remélem,hogy azért nem jön meg.
2013. okt. 24. 15:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül, talán egyet lehetne pozitívnak mondani szerintem, ne aggódj, ha most a baba nem jönne össze, és legközelebb is ilyet látsz ovu teszteléskor. Sok mindentől függ, hogy mikor mennyire látszik a második csík, de csak akkor számít pozitívnak, ha a tesztvonal legalább olyan erős vagy erősebb, mint a kontroll csík.
2013. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hála az égnek,az elhúzódás eredménye,most 2mm körül van a pocakomba.Már csak abba bízok,hogy velem is marad,nem úgy mint a másik két angyalkám!
2013. nov. 12. 07:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon!!!!
2013. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Aranyos vagy!
2013. nov. 12. 17:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez jó hír! Drukkolok, hogy erősen csimpaszkodjon! :)
2013. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a drukokat!Rettentő boldog vagyok!Még a be se töltöttük a 6 hetet,de tegnap már hallottam dobogni a pici szívét. :) Ennél nagyobb boldogság már csak az lesz,ha a karjaimba tarthatom!
2013. nov. 14. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!