Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt menzesz körül (előtte...

Nem várt menzesz körül (előtte és utána pár nappal) normális a nagyon erős "mindjárt megjön" érzés?

Figyelt kérdés
Egyébként semmi jele, hogy meg fog jönni, se folyás, se pecsételés, semmi.???
2013. júl. 16. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én azt tudom, hogy én ma teszteltem egy halvány pozitívat, a nem vártig 3 nap van, és görcsölget a hasam, mintha meg akarna jönni, vagy mintha meglenne.
2013. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.Ha terhes vagy,és ha mensid lesz,hasonlókat lehet érezni.Tehát zavaró.
2013. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De jó! Gratulálok neked! :) Nekem 2 napja késik, görcsölget, mindig azt hiszem, hogy most tuti megjön és semmi. Vagy azért nem jön meg, mert terhes vagyok, vagy azért, mert antibiotikumot szedtem. Remélem baba van a dologban! :)
2013. júl. 16. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

Csinálj egy tesztet, két nap késéssel már tuti nem halványka lesz, mint nekem :) Kívánom, hogy úgy legyen.

2013. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem merek!! :) Vasárnap csináltam, akkor negatív lett. Várok még egy pár napot. Valami csak alakul! Azért köszi! :)
2013. júl. 16. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is vasárnap teszteltem egy nagyon szép pozit, és előtte nekem is 4-5 napig görcsölt a hasam, mintha meg akarna jönni, én még tampont is használtam, mert nyaralni voltunk, és számítottam rá, hogy megjön, aztán mégsem. Nekem sem volt semmi barnázás, viszont fehér folyásom volt, mensikor mindig száraz vagyok. Drukkolok, majd írd meg mi lett :-D
2013. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked!! :) Én nem szoktam menzesz előtt görcsölni, csak 1. nap délután vagy 2. nap, és nekem előtte mindig van folyásom, most semmi. Ezért furcsa a dolog. Csütörtökön veszek egy tesztet, ha addig nem jön meg! Mindenképpen megírom, hogy mi lett a vége!
2013. júl. 16. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Van már baba? :)
2014. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van :D
2016. júl. 28. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!