Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5 napja fogant meg a...

Ha 5 napja fogant meg a babám, elépzelhető, hogy tényleg érzem (menstruációs görcsökhöz hasonlót érzek), vagy csak bedumálom magamnak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak önhipnózis.
2013. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető, én éreztem, hogy irdatlan fájt a hasam. De csak utólag tudtam meg, hogy azért... nem is gondoltam, hogy terhes vagyok, mert százszor nem sikerült teherbe esnem. Aztán pozitív teszt lett, és visszaemlékeztem, hogy az egyetlen együttlétünk (párom nem volt itthon) alkalma után hogy, de hogy görcsölt a hasam.
2013. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
reménykedem... már van egy babám és mikor vele voltam várandós, ugyan ezt éreztem, de csak a 4. 5. héten... szóval nem tudom, hogy csak szórakozik velem az agyam, vagy tényleg :)
2013. okt. 22. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Bedumálod magadnak.
2013. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
régebbi kérdés de én is így voltam.egyik nap baromira begörcsölt a méhem.na mondom biztos megjön.aztán másnap furcsa érzésem van, az, hogy nem vagyok egyedül.azon a héten párszor rám tört az érzés.majd egy szombat reggel vmi oknál fogva teszteltem egyet ami pozitív lett.simán meg lehet érezni
2014. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 nap után mit érezne, hogy vándorol a megtermékenyített petesejt?
2014. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!