Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki mindig nagyon görcsölt a...

Aki mindig nagyon görcsölt a a havi előtt, amikor terhes lett is nagyon görcsölt a nem várt idején vagy akkor nem?

Figyelt kérdés
A nagyon görcsölés alatt azt a fajtát értem, amikor alig bírsz létezni, szinte az ájulás környékez. Én mindig ilyen típus voltam és kíváncsi vagyok, hogy aki hasonlóan van ezzel az a nem várt idején, mikor nem is jött meg akkor is ugyanannyira görcsölt és nem jött meg. Vagy elmaradtak ezek a horror görcsök. :) Mert nekem nem sikerül a baba egy ideje és félek, hogy ennek is köze lehet hozzá. El sem bírom képzelni, hogy milyen lehet amikor nem jelentkezik ez az iszonyat fájdalom.

2013. szept. 20. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem a kérdésedet.

Ha régen annyira görcsöltél-görcsölsz a menzesztől, hogy nem bírtál megmaradni, akkor ha terhes vagy vagy leszel, akkor mitől görcsölnél? Hisz olyankor nem fog megjönni a vérzésed, vagyis nincs mitől begörcsölnöd.

Egyébként nekem csak injekció csillapította annak idején a menstruációs fájdalmaimat, aztán évekig szedtem fogamzásgátlót, amit aztán a babatervezés miatt abbahagytam és nekem utána már nem is görcsölt olyan eszméletlenül. Egész kibírható volt, elég volt a No-Spa is. És mivel aztán terhes lettem, így a menzeszem nem is jött meg, vagyis nem is görcsöltem. Hisz nem volt miért görcsölni, mert akkor már nem menstruáltam a terhesség miatt.

2013. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy sokan írják, hogy amikor teherbeestek ugyanúgy görcsöltek a nem várt idején csak nem jött meg. Sokan számolnak be akkor is mindjárt megjön érzésről, görcsölésről és mégsem jön meg, mert terhesek.
2013. szept. 20. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:

A mindjárt megjön érzés terhesség idején közel nem kibírhatatlan görcsölés. Van olyan, hogy fájdogál az alhas valamilyen szinten, mint amikor meg akar jönni, de nem eszeveszett görcsre kell gondolni, mint amit menzesz alatt él át az ember.

Nyilván neked sem egyből eszeveszett görcseid lettek, hanem megelőzte egy kis idő, olyan tompa alhasi fájdalom és utána lettek a nagyon erős görcsök.

Na, és erre a tompa alhasi fájdalomra kell gondolni. Ez jelentkezhet. De ha valaki terhes és iszonyatos görcsei lesznek, az már inkább vetéléstől van.

2013. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Nagyon jól leírtad. Értem. :)

El sem hiszem, hogy lehet olyan hónapom, amikor ez a görcsölés elmarad...

2013. szept. 20. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is éreztem, nem is gondoltam, hogy baba van, gondoltam megjön. Nem jött :)
2013. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is igy volt.

Iszonyu gorcsos volt minden mensim, a falat kapartam.

Lombik utan is tok gorcsoltem, ugyanugy, mint amikor meg akar jonni, mar bogtem, es elkeseredesemben csinaltam a tesztet, mar mindegy alapon. :)

Utana meg a kovetkezo esedekes mensi napjan is olyan volt, mint mensi elott, de azota hala egnek semmi.

Mondjak is, hogy ez sokaknal van igy.

2013. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj,de jó,hogy írtál!Igen,én erre gondoltam amiről Te írtál.Tehàt akkor Neked nem csak ilyen enyhe görcseid voltak,mint amiket előtted írtak,hanem az a horror görcsök és mégsem jött meg?Mert én mindig attól félek,hogy ilyen görcsök mellett megsem maradna.Lehet hülyeség,de màr minden eszembe jut ennyi sikertelenség utàn. És megkérdezhetem,hogy nektek miért volt szükség lombikra?Megszületett màr a baba?
2013. szept. 22. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!