Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltál már úgy, hogy nem...

Voltál már úgy, hogy nem tudtad eldönteni, hogy ott van e a csík, vagy se, rózsaszín e vagy szürke?

Figyelt kérdés

Ma így jártam. Semmilyen terhestünetem nincs jóformán. Még csak nem is puffadok. Néha van egy kis cicifájdalom, egyszer szúrt a bal oldalt 1 percre max tegnap. Hétfőn kellett volna megjönnie. Az utóbbi időkben mindig úgy volt, hogy 2 nap egy-egy pötty, aztán 3. nap ömlik belőlem a vér. Az utolsónál csak egy nap volt így. Ez a vetélésem óta van így (május 8, ez év). Már be is állt az utóbbi 3 mensim ugyanannyi napra jött meg. De ez a mostani más. 18.-án dél körül volt egy nagyon nagyon picike piros pöttyöm, aztán másnap is egy kicsit több barnázás, másnap még egy kicsit több barnázás némi pirosassal, de épp hogy beszínezte a folyást. Váltakozva hol vizes, hol száraz vagyok. Időszakosan pár órára barnázok. Aztán egyre kevesebb barnázás. Tegnap dálután óta semmi.

Ma reggel csináltam tesztet, nem tudom eldönteni, hogy ott van e, hogy milyen színű.

Reménykedhetek még?


2013. okt. 23. 07:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, hétfőn kellett volna megjönnie.
2013. okt. 23. 07:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet megnézzük :)
2013. okt. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Délután megpróbálok képet felrakni, ha megtalálom a fényképezőt, de sajnos nemsoká megyek most dolgozni.

Holnap csinálok egy másik tesztet, hátha az jobban fog látszani.

2013. okt. 23. 08:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt csináltam egy tesztet, de azon 1 perc után eltűnt a csík. Most ezt megnéztem, már teljesen kiszáradt, de mintha még ott lenne.
2013. okt. 23. 08:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 1évvel ezelőtt csináltam tesztet, semmi csík nem volt (olcsó teszt volt), de a mensim nem jött meg(akkor már több,mint egy hete). Bementem a gyógyszertárba, vettem egy drágább, komolyabb tesztet. Hajnali vizelettel, ahogy kell megcsináltam, és megjelent egy nagyon halvány csík. Kérdezgettem mindenkit, hogy ez mi lehet? A csík, az csík, akármilyen halvány is, mindenki ezt mondta. Most 3 és fél hónapos a kisfiam :) drukkolok nagyon!
2013. okt. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia,en pont igy vagyok most,4 tesztet csinaltam par napja,ketton semmi nem volt de azutolso ket teszten minta lenne vmi rozsaszin csik,de irto halvany,a ferjem is latta,de sztem csak odakepzeljuk,hetfon csinaltam az utolsot,holnap megint tesztelek,gondoltam varok par napot. Majd ird meg mi lett:) Remenykedjunk,drukkolok.
2013. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

képet tegyél fel :) drukkolok.


2 kisfiú anyuja

2013. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia en vagyok az akinek ket ilyen tesztje volt,utolso elotti valaszolo,kepzeld nem birtam kivarni a holnapot es teszteltem,ami pozitiv lett :) Bisztos kesoi pem volt es azert nem mutatta ki hamarabb,drukkolok h nalad is igy legyen :)
2013. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem találom a fényképezőgépet, de képzeljétek el a leghalványabb csíkot, olyanom van:D Holnap már erősebbnek kell lennie, ha van valami. Ma is volt vizes folyásom, gondoltam, na akkor megint jön egy kis barnázás vagy egy kis piros... úgy is lett, de éppen beszínezte a folyást. Most épp piros vizes folyásom van...nem tudom, nem nagyon reménykedek...szerintem csak a szervezetem szórakozik. Azért ha nem indul be rendesen holnap csinálok egy tesztet.

Szorítok én is mindenkinek:D

2013. okt. 23. 15:00
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött...talán elkezdődött valami, de hamar vége is lett.
2013. okt. 24. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!