Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pirosas vizes folyás mellett...

Pirosas vizes folyás mellett lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
19.-én barnáztam nagyon nagyon kicsit, aztán 20.-án kicsit többet. 21.-én kellett volna megjönnie. Azóta vagy vizes folyásom van, vagy nyúlós, vagy vizes pirosas, vagy rózsaszínes, vagy barnás, vagy száraz vagyok. Mikor piros folyásom van, akkor ez halvány piros. Vér mennyisége összességében nagyon kevés távozott eddig. A mai tesztemen mintha lenne egy csík, de képet nem tudok felrakni. Volt már valakinek hasonló? Elképzelhető, hogy terhes vagyok?
2013. okt. 23. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes
2013. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a nem várt napján enyhén véreztem, de lényegesen kevesebb volt, mint szokott lenni! 2 nap múlva már csak fehér folyásom volt! Szerintem lehetsz terhes, főleg, ha ennyi ideje késik a normális vérzésed! Tesztelj egyet, drukkolok! 2 éves kislány anyukája
2013. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, most láttam, h teszteltél...Próbáld meg újra 1-2 nap múlva, lehet, h még picike!
2013. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most megint volt egy -bocs, hogy így írom- egy köpetnyi pirosas folyásom, de ez nyálkás volt, ez úgy 1 órája volt, azóta megint száraz vagyok. Remélem holnapra a tesztemen erősebb 2. csík lesz...Amúgy szúrdogál az alhasam, de csak úgy alig. Nem olyan mindjárt megjön érzés, ez más.
2013. okt. 23. 21:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos új hónapot kezdek. Ma reggel megjött, szinte fekete (de nem alvedt) is volt.

Új hónap, új remény.

2013. okt. 24. 07:18
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnálom! :(
2013. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, semmi baj, ebben a hónapban sikerülnie kell:D Amúgy is ebben a hónapban akartam teherbe esni:D Ha most sikerülne, talán kislányom szülinapján szülhetnék:D Jó kis ajándék lenne egy kistesó....úgyhogy keményen rajta leszünk az ajándékkészítésen:D
2013. okt. 24. 15:17
 8/8 A kérdező kommentje:

Na úgy tűnik, szokássá válik ez az egész:(


Most 14. napon voltunk együtt, mikor éreztem, hogy peteérésem volt. Tegnap, a 25. napon egy nagyon picike barnás sűrű folyásom volt, de tényleg picike. Ma pedig a 26. napon, meg barnás pirosas folyásom van, mondjuk nem sok. Tegnap mondjuk együtt voltunk, de nem hatolt belém, de általában mensi előtt ha együtt vagyunk, akkor hamarabb megjön. (Ha meg az utolsó napokban, akkor meghosszabbítja). Ha megint vagy 5 napig csak barnázok, szerintetek elmenjek orvoshoz? (Mondjuk nem tudom, mond e rá valamit azon kívűl, hogy normális jelenség...itt Angliában az is normális, ha terhesség alatt barnázok...így vetéltem el.)

2013. nov. 18. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!