Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás utrogestan...

Barna folyás utrogestan mellett veszélyt jelent?

Figyelt kérdés

Barna folyás tünettel mentem dokihoz 6 hetes terhesen...utrogestant kaptam, mint az első babánál.

Most három napig nem volt semmi aztán éjjel sok barna híg volt, most megszűnőben látom, de nincs görcs ilyesmi.

A terhesség előtti hónapban volt egy vetélésem, ami 4 hetes lehetett, tehát éppen megjött amikor kiderült, így azt mondta a doki nem számottevő, mert korai volt, valaki nem is tudná.


2010. szept. 27. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy a 6. héttől van barna folyásom. Nagyon enyhe, és szagtalan, semmilyen más panasz (pl. görcs, égestő érzés, stb.) nincs.Van olyan nap amikor egyáltalán nincs is semmi. A 8. héten megnézte az orvos, a méhzáj zárt, egy kicsi leválást, de nem kaptam gyógyszert, mert azt mondta, hogy a jobbik oldalon van, ami még visszatapadhat. Csak 2 hétig magnéziumot kell szednem, naponta 3x1-et. Amúgy azt hallottam, hogy amíg a barna folyás nem éri el a mestruáció mennyiését addig nincs baj.

Ne aggódj, Nálad is minden rendben lesz :)

2010. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Utrogestan mellett meg fog maradni a baba! Ha nem, akkor beteg lett volna. Ne aggódj, nem lesz baj!
2010. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is ebben bízom, hogy az utrogestan most is használ..én is hallottam ha rendellenesség van akkor nem segít, de ha minden renben, akkor remélem bejön..

Kösz!

2010. szept. 27. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a 12.hétig használtam az utrogestant,mégis folyamatosan volt több-kevesebb barnázásom,vérzésem is,már azt hittem megbolondulok.De hál Istennek megmaradt a baba,tegnap volt 3 hetes a pici fiam:)

Nekem is egy vetélés volt az előzmény.

Nyugodj meg,nem lesz semmi baj!

Szorítok hogy pár hónap múlva Te is így örülhess a picuridnak mint most én:)

2010. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!