Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ezek korai terhességi...

Lehetnek ezek korai terhességi tünetek? Alhasi fájdalom (kissé szúró érzés, picike remegés az alhasban, gyomorégés, fáradtság, derékfájás és az állandó éhség és gyakori vizelési inger?

Figyelt kérdés

A párommal baba projectbe fogtunk, eddig még sikertelenül.

De eddig mindig megjött, miután az alkalmas időpontokban próbáltuk.

Az utolsó menzeszem hamarabb jött és elmúlt.

Most még van egy hetem a következőig de 3 napja volt egy kis remegés a hasamban és kicsi pecsét is.

Úgy tűniik és nem csak számomra, hogy a bal mellbimbómnál sötétebb barnás a szín. De amúgy nem feszül kicsit sem.

Éreztem olyan fájdalmat is tegnap ami a havi előtt szokott lenni.

Tesztet csináltam 2-t az előző előtt és most is tegnap.

Orvoshoz soká tudok eljutni, ezért kérek segítséget!


Köszönöm a segítséget előre is!



2013. okt. 23. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nyugi, ne görcsölj rá, várj és minden kiderül.
2013. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy vagy. Ezek a tünetek nem feltétlen terhességhez köthetőek.Tesztelj, ha nem jön meg. Addig felesleges, mert nem biztos, hogy valós lesz az eredmény.
2013. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen lehetnek terhességre utalóak főleg ha sokszor mész pisilni! Nekem is ilyenek voltak:-)és most 36+3hetes kismama vagyok! Persze nem 100%-ék ne stresszelj rá! Sok sikert ;-)
2013. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A tesztem sajnos negatív lett, de még korai lehet azért!

Most nem is gondoltam rá, hogy állapotos lehetnék csak miután mindenki nyaggatott vele. :)

Azt is szokták mondani, hogy az ember lánya megérzi, ha pocaklakója van, ez gondolom nem ennyire korai státusban értendő!? Mondjuk Előző próbálkozások után mindig tudta, hogy nem vagyok várandós BIZTOSRA. Most egyáltalán nem érzem biztosnak! :)


Köszönöm a válaszokat és Boldog, kellemes babavárást! :)

2013. okt. 23. 16:29
 5/6 A kérdező kommentje:

Új tünetként jelentkezett, hogy úgy szúr, fáj a köldökömnél, hogy nem bírom elviselni a nadrágot mert, ha szorítja(márpedig alig ér) hozzá hányingerem lesz tőle!

A fejem is fájdogál és mellem is ha leveszem a melltartót...

2013. okt. 25. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Terhes vagy? :)
2013. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!