Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Van akinek fájt a...

Lehet baba? Van akinek fájt a dereka és baba lett belőle?

Figyelt kérdés
holnapra nem várom. a mellem fáj de nem annyira mint mensi előtt szokott. reggeltől fáj a derekam mint ha be lenne csipődve de nem mensi szerűen. tesztet még nem akarok csinálni.

2013. aug. 1. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt a derekam, azt hittem meg fog jönni. Mindig késni szokott, egy hetet vártam és pozitív lett :)

27 hetes kismama

2013. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
juj de jó:) ez most adott egy kis reményt! gratulálok a babához. és neked vmi más tüneted volt?
2013. aug. 1. 21:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha holnapra nem várod,sztem reggel már csinálhatsz egy tesztet.
2013. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is holnapra nem várom. Az én derekam is érzékeny és a fejem is fáj! Lehet, hogy holnap reggel csinálok egy tesztet. Sok sikert neked és kívánom, hogy várandósságot jelezzen a derékfájás!
2013. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és én is ugyan ezt kívánom neked utolsó. majd ha tesztelsz írd meg mi lett az eredmény. nem merek ma tesztelni. mert februárba úgy volt hogy 2 hetet késett és végül megjött. meg nincs is itthon teszte. de ma azért veszek egyet. és majd megcsinálom.
2013. aug. 2. 05:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én szinte a fenekem felett egy kicsivel éreztem a derekamba néhány szúrást,abból gondoltam,hogy baba is lehet akár,holnap leszek 9 hetes:)
2013. aug. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
gratulálok a babához:) tegnap nekem is ott fájt. de ma még nem érzem.
2013. aug. 2. 07:36
 8/15 A kérdező kommentje:
csináltam most egy x epil tesztet. amikor átment a vizelet akkor volt egy halvány 2.vonal. utána még kb fél percig ott volt majd eltünt.most már egyértelmûen negatív. reménykedjek még?
2013. aug. 2. 10:02
 9/15 anonim ***** válasza:
csinálj még egyet, a csíkok nem tűnnek el csak úgy.
2013. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
van még egy itthon majd vasárnap reggel elsőből megcsinálom mert ezt nem elsőből csináltam
2013. aug. 2. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!