Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hogy a 7. hétben ezt...

Normális hogy a 7. hétben ezt érzem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7 hetes vagyok, és napi szinten görcsölök, pár másodperc de nagyon erős és napi 10 alkalommal minimum. Montam a dokinak amire ő legyintett. Azt hiszem orvost váltok... de vajon mitől lehet ez?

2013. okt. 23. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia :) Azert legyintett mert ez gyakori. Szedj napi 3x1 magneb6ot,nekem is ezt mondta :) En 10 hetes vagyok ma ismet gorcsolgettem,meg is ilyedtem, de gyorsan meghallgattam a szivvereset angelsoundsal, igy meg is nyugodtam Boldog babavarast :)
2013. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak görcseim, nekem azt javasolták, napi háromszor magnerot tabletta, most négyet írtak egy napra, de az már sok, mert annyira nem görcsöl a pockom. Boldog babavárást! Szerintem csak magnéziumhiány okozza.
2013. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyakori, nekem is volt. Húzódnak a szalagok, tágul a tested, felkészül a babára.

A magnézium tényleg segít és az is, ha sokat pihensz.

Ha viszont a doki tényleg csak legyint, akkor tényleg elgondolkozhatsz azon, hogy máshoz mész. Szerintem fontos, hogy ha neked problémád van, legyen bármilyen kicsi is, meghallgasson és mondjon rá valami okosat.

2013. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!